Домашня дошкільна педагогіка - або запрошуємо гувернера до дитини.


21.09.2014

Прийняти рішення про те, як допомогти дитині в його розвитку батьки повинні усвідомлено і відповідально, оскільки це матиме прямий вплив на майбутнє малюка. Одним із варіантів такого рішення може стати домашня дошкільна педагогіка, яка має багатовікову історію і існувала на тисячі століть раніше громадської освіти.

Домашній педагог або гувернер в партнерстві з батьками покликаний створювати дитині розвівав середу, підтримувати і задовольняти інтерес до всього, що його оточує, виховувати. Дорослі часто помилково вважають, що саме вони розвивають дитину і саме їх заслуга в тому, що дитина чогось досяг. Насправді дитина розвивається не залежно від того, будуть дорослі докладати зусиль до цього чи ні. Питання стоїть таким чином - батьки та вихователі допомагають або заважають вихованню та розвитку дітей. Своїм діями дорослі можуть іноді приносити шкоду, не дивлячись на самі благі наміри. Тому мами і тата, бажаючі найкраще для своїх дітей повинні розуміти, як грамотно вибудувати систему виховання та розвитку, які вікові фізіологічні та психологічні особливості дитини необхідно враховувати, коли і скільки пропонувати дитині інформації, фізичного і психологічного навантаження, щоб його особистість сформувалося гармонійно. Майбутнє нашого суспільства залежить від нас сьогоднішніх і того, як ми виховуємо своїх дітей.

Школа домашнього дошкільної освіти при агентстві домашнього персоналу «Милий Дім» дає відповіді на всі ці питання і запрошує на навчання гувернерів, а так само батьків.

Школа дасть можливість батькам краще зрозуміти своїх дітей і діяти їм на благо. У разі якщо батьки вирішать знайти професійну гувернантку, їм легше буде ставити цілі і завдання домашнього педагога і контролювати процеси розвитку та виховання.

Агентство Милий Дім пропонує дві окремі програми, які допоможуть гувернерам і батькам діяти в одному напрямку і краще розуміти один одного.

Школа так само буде корисна досвідченим няням або кандидатам, які претендують на вакансію няня вихователь до дітей 3-6л.

Наші новини

Прийняти рішення про те, як допомогти дитині в його розвитку батьки повинні усвідомлено і відповідально, оскільки це матиме прямий вплив на майбутнє малюка.

2017

Google Яндекс.Метрика