Домашній сервіс по-українськи.


23.11.2013

Більшість роботодавців, які пропонують роботу в своєму будинку, хочуть бачити ідеального домашнього працівника. Він повинен бути бездоганно професійним, чітко розуміти свої завдання, бути доречно ініціативним. Крім того, бути порядним, комунікабельним, привітним, любити свою роботу, дбайливо ставитися до майна роботодавців, ніколи не приходити в будинок з поганим настроєм, бути тактовним і гнучким, пунктуальним і сумлінним, мати приємний і акуратний зовнішній вигляд. Працівник повинен вибирати правильну лінію поведінки з кожним членом сім'ї і з усім іншим персоналом, бути непомітним, лояльним, працювати довго і не просити підвищення зарплати.

Що ж український роботодавець готовий запропонувати натомість такого переліку якостей працівника?

Можливо, графік роботи, який дозволить працівнику ефективно і без надриву працювати так довго, якісно і з задоволенням, як того хочуть господарі? Або демократичну, поважну і доброзичливу атмосферу, в якій лояльність і висока мотивація будуть абсолютної закономірністю. А може, соціальні гарантії, такі, як нормальний робочий графік, помірна навантаження, офіційна заробітна плата, оплачувана відпустка, лікарняні, стабільна ставка, яку будуть платити, навіть у разі від'їзду роботодавців на тривалий термін. І якщо одного разу роботодавець не може знайти якусь річ на своєму місці, він не стане поспішати з обвинуваченнями на адресу своєї домробітниці, щоб потім не доводилося вибачатися, коли виявиться, що роботодавець сам поклав річ не так на те місце. І якщо для вас готує професійний домашній кухар, не поспішайте робити висновок, що він вас отруїв, якщо ви відчуваєте нездужання, спробуйте розібратися і висловлювати звинувачення, тільки якщо у вас є вагомі аргументи, які підтверджують, що кухар відповідальний за ваше погане самопочуття.

Домашній персонал, який пережив необгрунтовані звинувачення, отримує серйозний стрес. А роботодавці, які не розуміють, чому в домашньому сервісі так не багато професіоналів, повинні розуміти, що іноді гідна заробітна плата втрачає свою привабливість при наявності сукупності інших негативних факторів. Адже набагато легше і спокійніше працювати прибиральницею в поліклініці і тягати за собою швабру по полам, ніж працювати фахівцем з VIP гардеробу або покоївки і займатися професійною прибиранням будинку в 700 м.кв. або вести VIP гардероб - відповідальність не співмірна.

Тому, якщо український роботодавець хоче мати пристойний сервіс у своєму будинку, йому варто задуматися, чи є він гідним роботодавцем.

Агентство домашнього персоналу Милий Дім пропонує професійний підбір домашнього персоналу - домробітниця Київ, покоївка, фахівець з віп гардеробу, сімейний кухар, няня, гувернантка Київ, садівник, керуючий заміським будинком або економка, господарник, сімейний водій у Києві або передмісті.

 

Наші новини

Більшість роботодавців, які пропонують роботу в своєму будинку, хочуть бачити ідеального домашнього працівника. Він повинен бути бездоганно професійним, чітко розуміти свої завдання, бути доречно ініціативним.

2017

Google Яндекс.Метрика