Як змінюються умови роботи домашнього персоналу при виїзді з сім'єю за кордон.


1.12.2008

Коли домробітниця або фахівець з VIP гардеробу, гувернантка чи няня, економка, сімейна пара, водій або сімейний кухар виїжджають з роботодавцями за кордон, щоб продовжувати роботу, умови їх роботи повинні змінитися. Насамперед, все залежатиме від того в якому графіку працював домашній персонал в Києві і в якому працюватиме за кордоном. Наприклад, якщо домробітниця в Києві працювала за нормованим графіком, а під час виїзду буде працювати з проживання з ненормованим графіком, то роботодавець повинен взяти на себе всі витрати транспортні, з проживання, харчування і виплачувати добові, які домробітниця може витрачати на свій розсуд під час своїх вихідних. Так само повинен збільшитися оклад у зв'язку із збільшенням часу роботи домробітниці. Вихідні повинні надаватися в обов'язковому порядку не менш 1 дні на тиждень прі не тривало зміні 1-2 місяці, і не менш 2х днів на тиждень при тривалій зміні від 3 місяців, після чого домробітницю повинна замінити змінниця на таких же умовах роботи. Те ж стосується няньки й гувернантки, якщо вони працювали без проживання. Якщо ж няня в Києві і гувернантка в Києві працювали з проживанням позмінно, то умови роботи поміняються не суттєво. Звичайно, роботодавець бере на себе всі витрати, пов'язані з переїздом, проживанням та харчуванням няні або гувернантки. Найімовірніше збільшиться тривалість зміни, повинні виплачуватися добові. За таким же принципом розраховуються умови роботи сімейного кухаря, який переїжджає з Києва з сім'єю, економки, сімейного водія або сімейної пари.

Знайти домашній персонал, готовий супроводжувати сім'ю в поїздках за кордон ви можете в агентстві домашнього персоналу Милий Дім: домробітниця, гувернантка, няня, сімейний кухар або економка, сімейний водій або будь-який інший домашній персонал в Києві.

 

Наші новини

Коли домробітниця або фахівець з VIP гардеробу, гувернантка чи няня, економка, сімейна пара, водій або сімейний кухар виїжджають з роботодавцями за кордон, щоб продовжувати роботу, умови їх роботи повинні змінитися.

2017

Google Яндекс.Метрика