Домашній сервіс - один з найбільш перспективних напрямків роботи в Україні


13.07.2012

Домашній сервіс повільно, але впевнено переходить з аматорського рівня в розряд професійних послуг, від "підпільного ​​пошуку персоналу до професійного підбору через спеціалізовані агентства. Все більша кількість співвітчизників відкривають для себе нову сферу можливостей, приходять в домашній сервіс.

Складно бути затребуваним у сфері бізнесу, де ринок перенасичений відповідними фахівцями. Інша ситуація спостерігається у сфері домашнього сервісу. Попит на домашній персонал Київ постійно зростає, при цьому значно і безкомпромісно зростають вимоги до якості надаваних послуг.

Розрив між очікуваннями з боку роботодавця і реальною якістю послуги, на жаль, величезний . Одиниці фахівців, що працюють у сфері домашнього сервісу, можна назвати професіоналами.

Основна причина , відсутність відповідної освіти у претендентів. Бажання отримувати багато без адекватного бажання інвестувати у знання. Часто можна почути фразу "а навіщо мені треба вчитися, я і так все вмію"; Ще одна серйозна проблема - менталітет радянської "витримки", коли прищеплювалася ідея загальної рівності і братерства , звідси не дотримання субординації , нездорові амбіції, заздрість, конфліктність, агресивність та інші прояви, абсолютно небажані в домашньому сервісі; Тотальної проблемою так само є низький рівень культури - не вміння себе вести , що не грамотна мова, не доречний зовнішній вигляд та ін. Це все те, що формує "профнепридатність" претендентів, що приходять в нашу сферу, і таких немало.

Агентство " Милий Дім" постійно працює над тим, щоб зробити домашній сервіс ще більш доступним для бажаючих в ньому працювати і ще більш професійним в очах тих, хто користується послугами домашніх працівників. З вересня у нас відкрита довгоочікувана недільна Школа Домробітниць. Вже йде набір в першу групу. Професійне навчання охоплює всі аспекти, необхідні для придбання високої кваліфікації фахівця при роботі з житлом VIP рівня. Серйозна, насичена програма дає максимум корисної інформації і практичних навичок для того, щоб випускниці школи змогли впевнено і гідно представляти цю професію на ринку праці України. Запрошуємо всіх, хто хоче придбати нову професію або підвищити свою кваліфікацію. З вами ми сформуємо еліту домашнього сервісу!

Які ж професії сьогодні є самими затребуваними? Завжди користуються великим попитом Хатні робітниці , зарплата 5000 -12000 грн в місяць. Няні - для хороших фахівців завжди є робота, зарплата 5000 -14000 грн. в міс. Затребувані також досвідчені Кухарі , зарплата 6000 - 16000 грн. в міс, а так само Доглядальниці, Садівники, Господарники, Репетитори, Тренери, Водії .

На перше місце за незадоволеності попиту вийшла професія Гувернантки / Гувернери, одна з найбільш високооплачуваних в домашньому сервісі. Професійних педагогів, готових присвятити себе індивідуальній роботі з дитиною, або декількома дітьми в межах однієї сім'ї не дуже багато. Сьогодні в нашому агентстві відкриті вакансії, де праця Гувернантки / Гувернери оцінюється від 10 000 до 24 000 грн. на місяць! ( Зарплата керівника вищої ланки в бізнес- структурах ) .

Чому так відбувається? Вплив педагога на формування особистості та характеру дитини , занадто велике. Відповідно вимоги батьків до особистісних якостей і рівню культури такого педагога дуже високі (крім професійних даних). Успішним може бути людина високої самодисципліни, різнобічно розвинений, ерудований, активний, наполегливий у досягненні результатів, авторитетний, тонкий психолог і майстерний дипломат, що володіє творчою фантазією, хорошими манерами , грамотною мовою, який любить дітей , вміє їх захопити і зацікавити предметом , позитивний, відкрите. Це велика честь для нашого агентства працювати з такими людьми, запропонувати такого професіонала сім'ї і, на жаль, все ще велика рідкість.

Агентство Милий Дім запрошує домашній персонал Київ на реєстрацію та навчання за спеціальностями домробітниця, сімейний кухар, няня, гувернантка.

Наші новини

Домашній сервіс повільно, але впевнено переходить з аматорського рівня в розряд професійних послуг, від "підпільного пошуку персоналу до професійного підбору через спеціалізовані агентства. Все більша кількість співвітчизників відкривають для себе нову сферу можливостей, приходять в домашній сервіс.

2017

Google Яндекс.Метрика