Як няня може переключити увагу дитини з телевізора або інших гаджетів на більш корисні заняття.


20.05.2014

Часто батьки займають увагу дітей телевізором, Ipod -ами або іншими сучасними « іграшками», щоб мати час на свої заняття. Коли в дім приходить няня, перед якою батьки ставлять завдання тепер відволікти дітей від цих «шкідливих звичок», завдання виявляється досить складним. Няні належить переконати дітей у тому, що є цікавіші заняття і чим старше діти, тим складніше їх у цьому переконати. Особливо в перші дні знайомства няні з дітьми без допомоги батьків буде обійтися складно. Саме батьки повинні дати зрозуміти дітям, що це нова вимога і пояснити, чому це вимога виникла. А завдання няні знайти дійсно цікаві та захоплюючі заняття для дітей і заслужити їх довіру, авторитет і прихильність. Тільки так можна буде отримати бажаний результат.

Звичайно, няні вдасться зацікавити дітей тільки тими заняттями , які цікаві для самої няні. Тому няня повинна мати навички і уміння , наприклад, вміти кататися на роликах, велосипеді, грати в настільні ігри, плавати, їздити верхи, мати різнобічні знання, вміти красиво малювати, грати на музичних інструментах, вишивати чи володіти іншими знаннями або вміннями, щоб дітям було з нею цікаво. Ще однією перевагою няні є вміння організувати дітей для спільної гри, при цьому, можливо, залишаючись спостерігачем. Навчити дітей грати або займатися чимось цікавим самостійно теж вимагає педагогічного підходу і є завданням для няні.

Спільні зусилля няні і батьків безсумнівно принесуть позитивний результат. Це не означає, що всі нові технології потрібно виключити з розкладу і життя дітей, навпаки, діти мають бути з ними знайомі і вільно почувати себе в їх використанні. Важливо, щоб їх використання було раціональним, і щоб їх дозвілля на цьому не обмежувався.

Підбір домашнього персоналу в Києві - завдання для професіоналів. Якщо вам потрібна няня Київ, гувернантка або гувернер, звертайтеся в агентство домашнього персоналу Милий Дім .

Вакансії няня Київ, няня до немовля, няня вихователь, гувернантка Київ, гувернер Київ ви можете знайти в розділі Вакансії на сайті агентства Милий Дім.

Наші новини

Часто батьки займають увагу дітей телевізором, Ipod -ами або іншими сучасними « іграшками», щоб мати час на свої заняття. Коли в дім приходить няня, перед якою батьки ставлять завдання тепер відволікти дітей від цих «шкідливих звичок», завдання виявляється досить складним.

2017

Google Яндекс.Метрика