Як задіяний домашній персонал при підготовці будинку і під час прийому гостей.


23.03.2014

У кожен дім хоча б один раз приїжджає багато гостей. Приводом може бути що завгодно, починаючи від звичайного барбекю на вікенд і закінчуючи ювілеєм або весіллям. Щоб захід пройшов успішно і всім все сподобалося, необхідно створити затишок і комфорт кожному гостю на час його перебування в будинку.

домашній персонал, прийом гостей

І за цим поняттям комфорт і затишок стоїть серйозна праця домашнього персоналу. А «диригує» усім цим заходом, звичайно, Економка або Управляючий заміським будинком. Як правило, саме вони і зустрічають гостей на порозі будинку, проводжаючи у відведені апартаменти, в той час, як водій або охоронець відганяє машину в паркінг. Апартаменти, завчасно підготовлені турботливими і професійними руками Домробітниці, зустрічають чистотою і приємними дрібницями, типу шампанського в відрі з льодом, живими квітами, які з такої нагоди пару годин тому зрізав в саду Садівник, і т.д. У ванній гостя чекають м'які свіжі рушники, банний халат, тапочки, які дбайливо залишила Покоївка, адже гість з дороги, напевно, захоче прийняти душ. А коли гість, відпочивши з дороги, вирішить вийти і подихати свіжим повітрям, його нічого не буде відволікати від цього приємного заходу, оскільки собак та інших тварин, зазвичай вільно гуляючих по території, Кінолог або Охоронець завбачливо закриє у вольєрах, попередньо вигулявши і нагодувавши. І ось настав час торжества, коли всі гості і винуватці цього самого торжества збираються за одним або кількома столами. Це момент істини для Шеф Кухаря, який повинен буде проявити всю майстерність, щоб захід досяг практично своєї кульмінаційної точки, оскільки відомо, що від того, наскільки Кухар зможе задовольнити і здивувати усіх присутніх залежатиме настрій і буде заданий тон найголовнішого моменту - суті урочистості, заради якого всі і зібралися.

Багато ще можна говорити про те, що може зробити, наприклад, Няня або Гувернантка, щоб чада порадували всіх присутніх, або який внесок може внести Водій в загальну картину заходу, що доставив гостей з аеропорту в будинок, але вся суть зводиться до одного - успіх заходу в дуже чому залежить від злагодженої командної роботи домашнього персоналу, під керівництвом хорошої Економки або Управляючого.

Агентство домашнього персоналу Милий Дім здійснює професійний підбір домашнього персоналу в Києві і передмісті.

Наші новини

У кожен дім хоча б один раз приїжджає багато гостей. Приводом може бути що завгодно, починаючи від звичайного барбекю на вікенд і закінчуючи ювілеєм або весіллям.

2017

Google Яндекс.Метрика