Як повинна виглядати домробітниця на робочому місці.


24.01.2009

Всі сім'ї різні і вимоги до того, як повинна виглядати домробітниця Київ на робочому місці теж різні. Тим не менш, можна визначити деякі закономірності, які будуть справедливі для всіх домробітниць.

Мінімальними вимогами для домробітниці є: охайність, доглянуті руки, волосся, відсутність зайвої декоративної косметики та прикрас. Обов'язково для домробітниці наявність змінного одягу та взуття. Це означає, що прийти на роботу необхідно у відповідному одязі, як якщо б ви йшли на будь-яку іншу роботу в офіс, на підприємство і т.д.

Прийшовши на роботу, покоївка або домробітниця повинна змінити одяг на робочу форму. У деяких сім'ях практично відсутні параметри того, якою має бути змінна форма. Передбачається, що це будуть зручні для домробітниці брюки і футболка. Футболка повинна бути довгою, вільної, без глибокого декольте. Обов'язкова наявність змінного взуття або шкарпеток.

Що стосується високих вимог до робочій формі домробітниці Київ, це повинна бути спеціальна уніформа, яку можна придбати в спеціалізованих магазинах в Києві. Уніформа повинна складатися з брюк, блузи та фартуха з максимальним вмістом натуральних тканин, пастельних кольорів з тонкої, але міцної тканини, яка при пранні не злиняє, не сяде і буде достатньо стійка до частих прання. Домробітниця, яка має стосунок до кухні, повинна використовувати головний убір під час приготування страв. В якості парадної уніформи, домробітниця повинна мати спеціальне плаття, головний убір і фартух. Змінне взуття для домробітниці Київ обов'язкове. Вона повинна бути м'якою, зручною, вентильованої, добре піддаватися пранні або митті. Манікюр, укладання і денний макіяж - обов'язкові. Використання духів, куріння або наявність будь-яких запахів для домробітниці не допустимі.

Якщо я шукаю домробітницю Київ, я можу або зажадати наявність певної робочої форми, або забезпечити домробітницю уніформою, як і решті домашній персонал.

Якщо вам потрібна домробітниця , зверніться в агентство домашнього персоналу Милий Дім, ми підберемо для вас професіонала і проконсультуємо з робочій формі для домробітниці Київ. В агентстві так само проходить регулярно Школа Домробітниць, в програму якої входить курс по дрес-коду і зовнішньому вигляду домашнього персоналу .

Наші новини

Всі сім'ї різні і вимоги до того, як повинна виглядати домробітниця Київ на робочому місці теж різні. Тим не менш, можна визначити деякі закономірності, які будуть справедливі для всіх домробітниць.

2017

Google Яндекс.Метрика