Як ставитися домашньому персоналу до системи відеоспостереження при роботі в будинках роботодавців .


2.08.2013

Система відеоспостереження несе в собі функцію безпеки не тільки для господарів будинку, але і для домашнього персоналу, який у ньому працює. Іноді у домашнього персоналу виникають сумніви, чи варто працювати в будинку, де є система відеоспостереження. Деякі пояснюють це дискомфортом від постійного спостереження за їх діями, деяких бентежить недовіра, яка завідомо надає працівнику сім'я. Насправді пропонуємо розглянути це питання з точки зору безпеки, причому не тільки безпеку родини, а й безпеки домашнього персоналу.

Няня до дитини, яка приходить працювати в сім'ї, може бути спокійна, що всі її дії відкриті і можуть бути проаналізовані батьками, у разі, якщо необхідний пошук рішення в тій чи іншій ситуації. Наприклад, якщо у дитини виникли проблеми зі здоров'ям або поведінкою, батьки зможуть самі або разом з нянею проаналізувати причину таких змін і прийняти потрібне рішення. Няня, яка погоджує свої дії з батьками і сумлінно виконує свої обов’язки, може бути абсолютно спокійна в даній ситуації, і зацікавлена ​​в пошуку причини не менше батьків. Домробітниця, що працює в будинку з великою кількістю матеріальних цінностей, захищена від необґрунтованих підозр і звинувачень у випадку, якщо роботодавці не можуть знайти ту чи іншу річ. Завдяки системі відеоспостереження, така підозра навіть не може виникнути стосовно добросовісної домробітниці. Сімейний кухар, який повинен не тільки приготувати смачні та корисні страви, але і зробити це з дотриманням норм гігієни, а так само доцільно використовувати продукти харчування, піде працювати на кухню, з встановленою системою відеоспостереження, якщо він упевнений у своєму професіоналізмі. Цей факт позбавляє як сім'ю, так і самого кухаря від неправильного вибору. Професійний кухар в сім'ю вітатиме такі умови роботи.

Робота охоронця, іноді теж передбачає не тільки, що охоронець буде вести спостереження за територією, а й за діями самих охоронців теж може вестися спостереження. Розуміння і усвідомлення домашнім персоналом факту того, що їхні дії відкриті для аналізу, швидше приносять користь двом сторонам, ніж дискомфорт. Домашній персонал буде убережений від неприємностей, які можуть виникнути, у разі відсутності системи відеоспостереження.

Наші новини

Система відеоспостереження несе в собі функцію безпеки не тільки для господарів будинку, але і для домашнього персоналу, який у ньому працює.

2017

Google Яндекс.Метрика