Послуги няні гувернантки - виховуємо вундеркіндів.


30.03.2012

Сучасні батьки хочуть, щоб їхні діти були вже не тільки щасливими, але й розумними. Цілком справедлива вимога, тим більше що на сьогодні достовірно відомо, що дошкільний вік для дитини найсприятливіший по засвоєнню практично будь-якої інформації. Головне створити правильну середу. У досягненні цієї мети може допомогти професійна няня або гувернантка, все залежить від того, які у батьків плани. Няня до дитини буде хорошим виконавцем цього плата. А Гувернантка або Гувернер допоможуть батькам у розробці та реалізації планів розвитку дітей. Важливо, щоб плани містили різнобічні заходи, від спортивних, таких як, наприклад , танці, фігурне катання, плавання для дівчаток, боротьба, хокей, футбол для хлопчиків , творчих - образотворче мистецтво, театральні та музичні студії, до інтелектуальних - астрономічні, шахові гуртки. Знання мов може забезпечити Гувернантка або Гувернер в певні дні вільно спілкуючись з дитиною тільки іноземною мовою. Корисним так само будуть виїзди з дитиною за кордон на тривалий час. Няня або Гувернантка можуть проводити приємно час здійснюючи спільні велосипедні або кінні прогулянки, постановки спектаклів для батьків і гостей, розучуючи поеми або музичні композиції, випускаючи газети з новинами на різні теми.

Претендентів на вакансії Гувернантка Київ, Гувернер Київ, Няня Київ, Няня вихователь Київ запрошуємо відвідати розділ Вакансії на сайті агентства Милий Дім.

Наші новини

Сучасні батьки хочуть, щоб їхні діти були вже не тільки щасливими, але й розумними. Цілком справедлива вимога, тим більше що на сьогодні достовірно відомо, що дошкільний вік для дитини найсприятливіший по засвоєнню практично будь-якої інформації.

2017

Google Яндекс.Метрика