Як економка повинна спланувати кількість персоналу для роботи в заміському будинку і навантаження для кожного працівника.


3.11.2009

При розрахунку персоналу для роботи в заміському будинку економка повинна виходити з таких факторів: обсяги робіт, наявність необхідних ресурсів , складність виконання і вимоги до якості виконуваних робіт.

Так, наприклад, один садівник може якісно виконувати роботи на території в 30-50 соток (залежно від складності ландшафту і наявності ресурсів) протягом стандартної робочого тижня. Професійна домробітниця може якісно працювати на обсягах 200 - 300 м.кв. (залежно від кількості членів сім'ї, складності і наявності ресурсів). Покоївка буде якісно прибирати обсяги до 400 м.кв., охоронець заміського будинку зможе один охороняти ділянку до 40 соток, сімейний кухар зможе якісно обслуговувати сім'ю до 6 чол. і т.д. Всі ці розрахунки є дуже приблизними, і на них впливає безліч факторів, які досвідчена економка Київ чи керуючий будинком Київ зможуть продумати. Дуже важливо, щоб господарі будинку розуміли, що якщо вони не хочуть змінювати домашній персонал кожен квартал або кожен рік, вони повинні організувати роботу і розподіляти навантаження, яка буде посильною для людей не тільки перші тижні і місяці роботи, а в принципі. Часто, працюючи тяжко, люди отримують «професійне вигорання», погіршуючи результати роботи і працюючи з небажанням. Роботодавці засуджують роботу домашнього персоналу без мотивації , часто не замислюючись, що самі стають причиною такого ставлення до роботи.

Отримати професійну консультацію з планування, організації роботи домашнього персоналу, управлінню домашнім персоналом ви можете, звернувшись в агентство домашнього персоналу Милий Дім. Наша спеціалізація - професійний підбір домашнього персоналу Київ і передмістя : няні, гувернантки, домробітниці, покоївки, сімейні кухарі, садівники, господарники, сімейні пари, економки, управляючі, доглядальниці, компаньйонки, охоронці та будь-який інший домашній персонал. Крім підбору, наша спеціалізація - навчання домашнього персоналу Київ, а так само консалтинг з питань управління домашнім персоналом

Наші новини

При розрахунку персоналу для роботи в заміському будинку економка повинна виходити з таких факторів: обсяги робіт , наявність необхідних ресурсів, складність виконання і вимоги до якості виконуваних робіт

2017

Google Яндекс.Метрика