ТОП 5 найбільш затребуваних фахівців домашнього сервісу.


6.06.2014

ТОП 5 найбільш затребуваних фахівців домашнього сервісу.

Пропонуємо вашій увазі інформацію про п'ять найбільш затребуваних вакансій домашнього сервісу в Києві і передмісті від агентства домашнього персоналу Милий Дім станом на 2013-2014рр.

Перше місце займають домробітниці

Насамперед, практично не залежно від рівня достатку, найбільшою популярністю користуються такі фахівці, як домробітниці в Києві і передмісті. Це пов'язано з тим, що житлоплощу є у кожного, а підтримувати її в належному стані не кожен хоче або може. Відповідно, навіть людина з середнім достатком може собі дозволити знайти домробітницю хоча б на один раз на тиждень. У цьому випадку, якщо домробітниця запрошується через агентство домашнього персоналу, то мінімальний бюджет складе від 1000 грн в місяць. Якщо ж ви знайдете самостійно, без претензій на професіоналізм, то можна буде вкластися і в 800 або 600 грн. на місяць. Для зайнятих людей це не висока ціна за власну «свободу» від домашніх обов'язків.

 

Друге місце займає няня

Отже, няні. Друга по затребуваності професія домашнього сервісу. Сучасні батьки часто зайняті і живуть в активному ритмі нашого міста. Крім того, вони віддають собі звіт, що діти потребують професійному розвитку, догляді, вихованні і прагнуть до індивідуального підходу в цьому питанні. У зв'язку з цим, вакансії няні в Києві найпоширеніші на спеціалізованих сайтах і в спеціалізованих агентствах. Крім того, попит на цю позицію не має сезонності, особливо це стосується няні до новонароджених. Няня вихователь і гувернантка відчувають максимальний попит на початку осені, хоча теж попит практично не схильний сезону. Тут теж можна знайти фахівців з гнучким графіком, якщо бюджет не дозволяє або просто немає необхідності в постійній зайнятості для няні. Зарплати нянь стартують від 30 грн, якщо знаходити від агентств і, можливо, трохи дешевше, якщо шукати самим.

Третє місце у доглядальниць

Доглядальниці займають третю позицію в нашому списку найбільш затребуваних фахівців домашнього сервісу. На жаль, в Україні доглядальниці більш затребувані, ніж компаньйонки, на відміну від Європи, де схильні запрошувати помічниць до літніх здоровим людям, а не тоді, коли вони вже не встають з ліжка. Попит на даних фахівців теж не схильний до серйозних сезонних коливань. Залежно від тяжкості стану хворого, можна знайти доглядальницю не на повну зайнятість, особливо, якщо рідні залишають на собі певну відповідальність по догляду за хворим. Зарплати доглядальниць в Києві стартують від 25 грн на годину, якщо запрошувати від агентств. Як звичайно, можна і заощадити, питання тільки в якості і надійності фахівця .

Четверте місце займає сімейний кухар

Сімейний кухар Київ зайняв четверте місце в нашому списку. На сьогодні все не просто хочуть їсти, а й хочуть, по можливості, харчуватися корисною їжею. Але навіть ті, хто просто хоче їсти, але не має часу або бажання тричі на день стояти біля плити, звертаються за допомогою до кухарів, які теж можуть приходити так часто, як це вам потрібно. Ті, хто хочуть їсти краще, ніж у ресторані, запрошують кухарів позмінно, які з ранку до вечора займаються виключно одним питанням - турбота про повноцінне харчування сім'ї і гостей будинку. Для тих, хто не готовий до такого інтенсивного увазі сімейного кухаря, запрошують на пару днів на тиждень кухаря, який робить заготовки, згодом, що наводяться вами до стану готовності протягом всіх днів відсутності вашого кухаря.

П'яте місце належить сімейній парі

П'яте місце посіла сімейна пара, яка перекриває всі питання, пов'язані з доглядом за будинком, територією і послугами родині. Сімейні пари в Києві користуються попитом через свою універсальність. Вони допомагають один одному і взаємозамінні у певних питаннях. Маючи всього два фахівця, будинок буде прибраний, сім'я нагодована, діти доглянуті, сад квітучим, технічні питання вирішеними, закупівлі вчасно зробленими, машини помиті і заправлені, а господарі будинку забудуть про побутові проблеми. Крім того кожен з працівників не поспішає покинути будинок, оскільки його сім'я перебуває поруч з ним.

 

Наші новини

Пропонуємо вашій увазі інформацію про п'ять найбільш затребуваних вакансій домашнього сервісу в Києві і передмісті від агентства домашнього персоналу Милий Дім станом на 2013-2014рр.

2017

Google Яндекс.Метрика