Сімейний кухар - тенденції харчування українських сімей.


24.02.2013

Кухар, який хоче працювати в сім'ї, повинен орієнтуватися в тому, яку кухню воліють сучасні українські родини. Оскільки, без сумніву, всі сім'ї різні, можна спробувати вивести середню формулу харчування. Якщо кухар потрапляє в сім'ю, яка віддає перевагу українській традиційній кухні - ніяких проблем, кухар просто готує те, що готують більшість господинь у себе вдома. Водночас, останнім часом, коли в сім'ю потрібен кухар, сім'я хоче більш професійного підходу до харчування.

Першими обмеженнями для кухарі можуть стати наступні пункти: виключити використання майонезу, кетчуп , трансжирів і інших «шкідливих» продуктів з раціону сім'ї, обмежити смажене, гостре, не використовувати маринади, мінімізувати термічну обробку їжі. Так само важливим посилом для кухаря буде - готувати «з під ножа». Це означає, що кухар повинен готувати на один прийом їжі, не робити заготовок, не розігрівати їжу. Кухар повинен вміти правильно планувати і зберігати їжу. Сімейний кухар повинен розуміти, що на відміну від ресторану, де першим девізом є «продати» блюдо, тобто зробити його максимально привабливим з точки зору дизайну, смаку, запаху, що звичайно йде за рахунок «корисності» страви, то тут, навпаки, кухар повинен забезпечити максимальну користь страви, при цьому не забувати і про його привабливості . Всі продукти повинні бути максимально свіжими, і бажано, щоб кухар добре орієнтувався, де краще закуповувати продукти. В ідеалі купувати органічну або хоча б сертифіковану продукцію, якщо сім'я готова до додаткових витрат. Переважно, щоб м'ясо, риба не купувалися замороженими і не заморожувалися кухарем будинку. Краще щоразу купувати свіжі продукти. При цьому цілком вітається заморожування ягід влітку, щоб кухар міг ці заготовки використовувати при приготуванні взимку.

Якщо давати рекомендацію потенційним роботодавцям, то потрібно врахувати, що коли я шукаю кухаря, потрібно звернути увагу, на що орієнтований майбутній сімейний кухар. Якщо кухар орієнтований на здорове харчування, якщо розуміє, як і де вибирати хороші продукти, то треба далі просто дізнаватися, яка «бібліотека» страв у нього на сьогоднішній день є в запасі, і чи зможе він пропонувати щось нове і цікаве постійно.

Якщо вам потрібен кухар, звертайтеся в агентство з підбору домашнього персоналу «Милий Дім», ми зможемо запропонувати вам досвідчених кухарів.

Якщо ви професійний кухар, запрошуємо вас відвідати сторінку «Вакансії» на нашому сайті, де ви зможете знайти актуальні вакансії кухарів.

Наші новини

Кухар, який хоче працювати в сім'ї, повинен орієнтуватися в тому, яку кухню воліють сучасні українські родини.

2017

Google Яндекс.Метрика