Як визначитися, хто потрібен для допомоги літнім людям-домробітниця, компаньйонка або доглядальниця?


10.08.2009

У вас виникає питання, як допомогти своїм літнім батькам по господарству і заодно бути спокійним, що і батьки під наглядом. З питанням по господарству, загалом, все ясно, потрібна домробітниця Київ. Але не кожна домробітниця Київ готова подбати про те, щоб ваші батьки не забули прийняти ліки, купили продукти, приготували «правильну» їжу, не забули подихати свіжим повітрям, вчасно оплатили комунальні рахунки, мали з ким поговорити, коли їм буває самотньо. Звичайно, якщо пощастить з домробітницею, і вона стане піклуватися про ваших батьків на добровільних засадах, вам пощастило. Але навряд чи варто на це розраховувати. Насправді, існує така професія, як компаньйонка. Багато хто плутає цю посаду з доглядальницею. Насправді різниця полягає в тому, що компаньйонка запрошується до цілком дієздатним літнім людям, яким крім допомоги по господарству потрібна компанія, тобто прояв турботи і ненав'язливе увагу. І, мабуть, саме це на першому місці в її роботі. Тут буде менш важливі її професійні вміння домробітниці або чи проходила вона курси домробітниць Київ. Водночас Доглядальниця запрошується до хворих і часто прикутим до ліжка людям. В обов'язки доглядальниці Київ теж входять питання по господарству, але на першому плані медичний догляд за хворою людиною.

Дуже часто ці дві вакансії перетинаються, оскільки літні люди іноді хворіють і у функціях доглядальниці і компаньйонки багато однакових функцій, але, тим не менш, суть у цих двох професій різна.

Якщо ви зацікавлені у вакансії доглядальниці, таких як доглядальниця Київ, доглядальниця з проживанням, компаньйонка Київ, компаньйонка з проживанням, відвідайте розділ Вакансії на сайті агентства Милий Дім .

Наші новини

У вас виникає питання, як допомогти своїм літнім батькам по господарству і заодно бути спокійним, що і батьки під наглядом. З питанням по господарству, загалом, все ясно, потрібна домробітниця Київ.

2017

Google Яндекс.Метрика