Досвідчена доглядальниця допоможе впоратися не тільки з фізичними проблемами, але і поліпшить емоційний стан підопічного.


6.06.2014

Доглядальниця здійснює не тільки догляд за хворим, але і допомагає впоратися з хворобою.

У доглядальниці, працюючої вдома у хворого, складні завдання. Доглядальниця допомагає людині, яка фізично не здатний себе обслужити, впоратися з гігієною, прийомом їжі, прийомом медикаментів. Крім цього, доглядальниця допомагає йому адаптуватися в цих обставинах, морально підтримує, вислуховує, підбадьорює, спілкується, якщо в цьому відчуває потребу. Емоційний стан при багатьох захворюваннях впливає на одужання. Від спільних зусиль рідних, лікуючого лікаря, доглядальниці і хворого залежить, як скоро відступить хвороба. Дуже важливо, щоб фахівець, який доглядає за хворим, звертав увагу на настрій підопічного, робив усе, щоб він не відчував себе безпорадним, забезпечував йому максимально повноцінний догляд і дозвілля. Читання улюблених книг, спільні перегляди і обговорення телепередач, перегляди журналів, обговорення будь-яких тем, що цікавлять підопічного, це те, що буде покращувати його емоційний стан. Не варто підтримувати бесіди, які наганяють хворого в зневіру, депресивні стани, краще перемикати його увагу. Як можна менше потрібно згадувати про хворобу, частіше говорити про видужання.

Часто на настрій хворого людини впливає навколишнє його обстановка. Якщо навколо буде чисто, прибрано, всі речі будуть знаходитися на звичних місцях, повітря буде свіжим, можливо, очей будуть радувати свіжі квіти, це буде досить позитивним фактором. Смак улюбленої страви теж зробить благотворний вплив. А вміння доглядальниці терпимо ставитися до перепадів настрою, розуміння складності ситуації, толерантність і тактовність будуть найкращими помічниками в лікуванні.

Знайти роботу доглядальницею в Києві не складе труднощів для хорошого фахівця. Вакансії доглядальниці можна знайти на сайті агентства Милий Дім в розділі Вакансії.

Знайти доглядальницю в Києві можна звернувшись в агентство з підбору домашнього персоналу Милий Дім.

Наші новини

Доглядальниця здійснює не тільки догляд за хворим, але і допомагає впоратися з хворобою.

2017

Google Яндекс.Метрика