Доглядальниця з проживанням - як спланувати роботу доглядальниці оптимально.


7.12.2010

Коли в будинку є хворий, за яким потрібен тимчасовий або постійний догляд, потрібна доглядальниця. Якщо хворий вимагає цілодобового догляду, то потрібна доглядальниця з проживанням. Часто рідні задаються питаннями, якої кваліфікації повинен бути фахівець і на який графік знайти доглядальницю. У першу чергу, необхідно зважити матеріальні можливості і порівняти їх з потребами у догляді. При обмеженому бюджеті і, в разі, якщо хворий не потребує медичних маніпуляціях, цілком підійде доглядальниця без медичної освіти, але обов'язково з аналогічним досвідом. Оскільки будь-яка людина потребує відпочинку, потрібно вирішити, хто буде доглядати за хворим в ті дні, коли у доглядальниці вихідні. Це можуть бути або члени сім'ї, або треба брати дві доглядальниці позмінно. У цьому випадку догляд буде безперервним. Продумати також необхідно умови, в яких працюватиме доглядальниця. Якщо хворий лежачий і має велику вагу, необхідно придбати спеціальну регульовану ліжко і анти пролежневой матрац, щоб ваша доглядальниця сама не злягла, надірвавши собі спину або заробивши інші проблеми зі здоров'ям. Якщо в будинку працює так само домробітниця, можна виконувати певні складні процедури, залучаючи її. Домробітниця може допомогти привернути хворого, поміняти постіль, пересадити у крісло, допомогти помити хворого у ванні і т.д. Доглядальниця відповідає за харчування хворого і своєчасний прийом ліків. Якщо в будинку працює кухар, то доглядальниця повинна з ним узгоджувати меню, оскільки сімейний кухар не завжди орієнтується в дієтхарчування . Якщо є необхідність , щоб доглядальниця перебувала в нічний час поряд з хворим, необхідно продумати для неї спальне місце так , щоб і хворому та доглядальниці було комфортно. Або доглядальниця повинна знаходитися в сусідній кімнаті з хворим , де їй будуть добре чути всі звуки, або буде радіо - няня.

Якщо вам потрібна доглядальниця Київ, доглядальниця з проживанням, доглядальниця позмінно або доглядальниця на часткову зайнятість, звертайтеся в агентство домашнього персоналу Милий Дім.

Якщо ви розглядаєте вакансії доглядальниця Київ, запрошуємо в розділ Вакансії на сайті агентства Милий Дім.

Наші новини

Коли в будинку є хворий , за яким потрібно тимчасовий або постійний догляд , потрібна доглядальниця. Якщо хворий вимагає цілодобового догляду , то потрібна доглядальниця з проживанням .

2017

Google Яндекс.Метрика