Як доглядальниця може забезпечити харчування хворого


10.06.2014

Забезпечуючи догляд за хворим, доглядальниця піклується, в тому числі, про його харчуванні, від якого багато в чому залежить самопочуття і здоров'я хворого. Яким має бути харчування хворого вирішує, звичайно, лікуючий лікар, а виконання цього рішення лежить на доглядальниці. Важливо, щоб доглядальниця розуміла, чому і навіщо вводяться ті чи інші обмеження в харчуванні, оскільки якщо вона буде робити це машинально, є ймовірність, що це не матиме ефекту. Крім того, завданням доглядальниці є переконати хворого в необхідності таких обмежень і, іноді, пошуку компромісних рішень, якщо хворий противиться таким рішенням доктора.

Чому необхідно стежити за раціоном і харчуванням хворого? У першу чергу тому, що хворі люди завжди обмежені в русі, отже, їжа не може засвоюватися так само, як їли людина повноцінно активний. Це означає, що в раціоні повинна бути легкоусвояемая їжа, що містить вуглеводи, наприклад, овочі, каші. Білкової їжі, тобто м'яса, бобових, сиру, яєць і т.д. повинно бути менше. М'ясо, якщо присутній в раціоні, то краще птиці, ще краще замінити його на НЕ жирні сорти риби. Потрібно постаратися звести до мінімуму смажену і гостру їжу, більше відварних, запечених і парових страв. В іншому слід діяти за рекомендаціями лікаря.

доглядальницяНу і, звичайно, бажано, щоб доглядальниця вміла і хотіла готувати смачно, оскільки обмеження в харчуванні не повинні сильно позначатися на смакових якостях їжі. Ніхто не вимагає, щоб доглядальниця готувала як професійний кухар, тим не менш, їжа повинна бути не тільки їстівної, але і смачною, оскільки хворий і без того відчуває себе ущемленим, а погано приготовлена ​​їжа може бути додатковим подразником або приводом до депресії.

Якщо вам потрібна доглядальниця в Києві, або сімейний кухар, агентство домашнього персоналу Милий Дім пропонує професійний підбір домашнього персоналу в Києві і передмісті.

Якщо вам потрібна робота доглядальниці в Києві або передмісті, запрошуємо відвідати розділ Вакансії на сайті агентства з підбору домашнього персоналу Милий Дім або зв'язатися з менеджером агентства для консультації з питань реєстрації.

Наші новини

Забезпечуючи догляд за хворим, доглядальниця піклується, в тому числі, про його харчуванні, від якого багато в чому залежить самопочуття і здоров'я хворого. Яким має бути харчування хворого вирішує, звичайно, лікуючий лікар, а виконання цього рішення лежить на доглядальниці.

2017

Google Яндекс.Метрика