Доглядальниця є не просто медичним працівником на дому - особливості роботи .


27.02.2014

Попит на послуги доглядальниці в Києві достатньо високий. Іноді рідні в пошуку доглядальниці звертаються до лікарень, де перебував хворий родич на лікуванні, щоб запросити медсестру, що надає медичну допомогу, в будинок. У цьому випадку можна говорити про послугу медсестри на дому. Послуги доглядальниці припускають набагато ширше коло обов'язків.

Які ж послуги доглядальниця Київ надає своєму підопічному. Якщо це доглядальниця з проживанням , то це обумовлює цілодобовий догляд за хворим, включаючи звичайні функції по господарству, які, як правило, виконує домробітниця, функції приготування їжі, які в сім'ї виконує кухар, і спілкування з хворим, які надає компаньйонка. Таким чином, від доглядальниці потрібно багато різнопланових функцій і умінь, для професійного виконання своєї роботи, крім функцій медсестри на дому. Але самим основним для доглядальниці, все таки, залишається людяне ставлення до хворої людини, оскільки, психологічне здоров'я і настрій, найчастіше, робить найсприятливіший вплив на фізичний стан і підопічний, завдяки зусиллям доглядальниці, може набагато швидше впорається зі своєю хворобою .

Кандидати на вакансію доглядальниця Київ, можуть ознайомитися з актуальними вакансіями на сайті агентства Милий Дім в розділі Вакансії.

Наші новини

Попит на послуги доглядальниці в Києві достатньо високий. Іноді рідні в пошуку доглядальниці звертаються до лікарень, де перебував хворий родич на лікуванн, щоб запросити медсестру що надає медичну допомогу в будинок.

2017

Google Яндекс.Метрика