Вакансія доглядальниця Київ або які нюанси роботи варто знати професійній доглядальниці.


13.06.2012

Робота доглядальницею під силу далеко не кожному медичному працівнику, оскільки вимагає певних компетенцій. Фахівець на вакансію доглядальниці повинен не просто мати медичну освіту і досвід роботи в медичних організаціях, а ще й чітко усвідомлювати, що доглядальниця працює з людьми похилого віку, які хворі і іноді прикуті до ліжка. Всі ці фактори визначають не тільки необхідність в професійних медичних знаннях і навичках, а й наявності таких особистісних характеристик, як толерантність, тактовність, терпимість, оптимізм і емпатія.

послуги доглядальниці в Києві  Доглядальниця визначає свою лінію поведінки з хворим підопічним, виходячи з побажань родичів, яким потрібна доглядальниця і які ставлять їй завдання, а так само виходячи з інтересів і побажань самого хворого.

Під час надання послуг підопічному, доглядальниця повинна визначити ступінь уваги і турботи, яка потрібна в той чи інший період її підопічному. Доглядальниця повинна вміти слухати, якщо хворий схильний до спілкування і вміти бути непомітною, виконуючи свої обов'язки, якщо хворому потрібно спокій.

Агентство домашнього персоналу Милий Дім запрошує претендентів на вакансії доглядальниці Київ, можуть відвідати розділ Вакансії на нашому сайті.

Наші новини

Робота доглядальницею під силу далеко не кожному медичному працівнику, оскільки вимагає певних компетенцій.

2017

Google Яндекс.Метрика