Професійний сімейний кухар - одна зі складових здоров'я членів усієї родини.


1.12.2011

Сімейний кухар відповідає за харчування сім'ї, а харчування закладає основи здоров'я. Кухар повинен знати, що не все, що їстівне - корисно. Грамотний кухар, який отримав відповідну освіту повинен враховувати метаболічні процеси, що відбуваються в нашому організмі і вміти правильно складати всі компоненти їжі таким чином, щоб їжа, яку він пропонує родині, приносила користь. Так, наприклад , ми всі знаємо, що для зміцнення кісткової системи потрібен кальцій. При цьому рідко хто враховує, що кальцій не засвоюється без фосфору, заліза і вітаміну А. Відповідно, кухар повинен добре орієнтуватися в хімічному складі тих чи інших продуктів харчування , щоб готувати не тільки смачну, але й здорову їжу, яка піде на користь усім членам сім'ї. Одна з найпростіших і доступних формул здорового харчування - їжа повинна бути натуральною і максимально різноманітною. Кухар повинен скласти раціон харчування сім'ї з урахуванням того, що активні діти повинні отримувати достатньо вуглеводів з їжею , які забезпечать їх організм швидкої і доступною енергією, а батьки, що займаються розумовою працею повинні отримувати достатньо білка , який необхідний для нормальної роботи мозку. Літнім людям необхідно зменшити поживний склад їжі, оскільки вони менше рухаються і відповідно менше витрачають енергію .

Одним словами якщо сімейний кухар професіонал, то сім'я може бути спокійна за своє фізичне здоров'я, яке дуже пов'язано з харчуванням.

Для здобувачів на вакансію кухар Київ, пропонуємо відвідати сторінку Вакансії на сайті агентства домашнього персоналу «Милий Дім».

Наші новини

Сімейний кухар відповідає за харчування сім'ї, а харчування закладає основи здоров'я. Кухар повинен знати, що не все, що їстівне - корисно.

2017

Google Яндекс.Метрика