Чим відрізняються сімейний водій і особистий водій.


5.11.2009

Сімейний водій і особистий водій це дві «споріднені » посади. При цьому є і певні відмінності і тонкощі роботи, які має знати агентство домашнього персоналу, що здійснює підбір домашнього персоналу на замовлення клієнта.

Сімейний водій підбирається, як правило, для того, щоб возити дітей, домашній персонал, робити закупівлі, возити кухаря на ринок і в супермаркети за продуктами, зустрічати гостей. Водночас особистий водій возить главу сім'ї, в т.ч. у відрядження, по необхідності і виконує його доручення, які частіше стосуються робочих питань. Дуже часто функції особистого й сімейного водія можуть переплітатися. У сім'ї, зазвичай паралельно можуть працювати і сімейний водій і особистий водій які іноді бувають взаємозамінними. Робочий день особистого водія починається з того, що він везе керівника на роботу та проводить більшу частину, виконуючи бізнес доручення. У той час, як робочий день сімейного водія повністю включає виконання домашніх і побутових завдань і доручень. Наприклад, якщо до дітей приходить репетитор, гувернер або гувернантка, сімейний водій привозить їх у будинок, відвозить з дому. Сімейний водій часто буває «закріплений» за економкою або господинею дому, тобто знаходиться в їх повному розпорядженні. У його обов'язки практично завжди входить привезти домашній персонал на роботу і з роботи, сервісні служби доставити в будинок і з дому тощо. Часто сімейний водій везе родину на відпочинок, як по Україні, так і за кордон. У завдання сімейного водія при відсутності садівника або господарника іноді входять нескладні функції по саду або технічної підтримки будинку - постригти газон , вкрутити лампочку. Функції особистого водія, як правило, обмежуються тільки дорученнями керівника.

Якщо вам потрібен сімейний водій Київ чи особистий водій Київ, звертайтеся в агентство домашнього персоналу Милий Дім. Ми надаємо послуги підбору домашнього персоналу в Києві та області.

Наші новини

Сімейний водій і особистий водій це дві «споріднені » посади. При цьому є і певні відмінності і тонкощі роботи, які має знати агентство домашнього персоналу, що здійснює підбір домашнього персоналу на замовлення клієнта.

2017

Google Яндекс.Метрика