Хочете мати розкішний розарій , вам потрібен садівник - професіонал!


6.05.2014

Якщо ваш присадибна ділянка прекрасно спланована і над ним попрацювала грамотна ландшафтна компанія, то напевно ви запросили професійного садівника підтримувати вашу ділянку у відмінному стані. Ну і, звичайно, який сад може бути без чудових троянд. Безсумнівно, для того, щоб ці троянди радували вас щороку прекрасним цвітінням, кожен добрий садівник знає, як багато знань і праці має бути вкладено для досягнення такого результату. Першою і найголовнішою задачею для садівника повинна стати висадка троянд. Хоча висаджують троянди навесні, грамотні садівники готують місце для висадки троянд з осені. Місце вибирають сонячне, тобто південна або південно - східна сторона присадибної ділянки. Роза любить ранкове і до полуденне сонце. Грунт для висадки троянди повинна бути пухким. Садівник повинен при виборі кущів троянд звернути увагу на кореневу систему - вона має бути сильною, якщо є пошкоджені або сухі коріння, їх потрібно обрізати. Кущі троянд висаджуються з інтервалом в 1 - 1,5 м. Хоча багато залежить від виду троянди і цілей посадки.

Далі кожен садівник знає, що троянда вимагає правильного догляду: розпушування грунту, прополки, підживлення, поливу, боротьби з шкідниками і хворобами, характерними для троянд , обрізки, формування куща і укриття на зиму. Обрізають троянди ранньою весною до появи бруньок гострим секатором і ранки обробляти садовим варом. Підживлення відбувається навесні і влітку, в серпні підгодівлю припиняють. Рози необхідно рясно поливати і рихлити землю навколо куща. Рози необхідно оберігати від шкідників, грибка та іржі, обробляючи спеціальними засобами до 4 разів за сезон. Дуже важливо, щоб садівник вмів грамотно накривати троянди на зиму, так щоб вони не замерзли, що, не поламалися від налиплого снігу і при цьому, щоб не загинули від надмірного укутування.

Якщо вам потрібен садівник Київ, і ви хочете бути впевненими, що виберете професіонала, звертайтеся в агентство домашнього персоналу Милий Дім. Ми допоможемо вам визначитися.

Наші новини

Якщо ваш присадибна ділянка прекрасно спланована і над ним попрацювала грамотна ландшафтна компанія, то напевно ви запросили професійного садівника підтримувати вашу ділянку у відмінному стані.

2017

Google Яндекс.Метрика