Професійний садівник - особливості догляду за газонами на початку сезону.


18.03.2014

Настала весна, і садівник починає активний догляд за газонами після зимової сплячки. Якщо газон покритий тонкою крижаною кіркою, яка з'являється з відлигою, Садівникові необхідно терміново вживати заходів щодо її руйнування, оскільки лід не пропускає повітря і коренева система газону страждає від нестачі кисню. Прибираючи весняний сніг з доріжок, садівник не повинен залишати його на газоні з тієї ж самої причини, його слід вивозити з ділянки. Поки газон ще вологий, слід уникати активного ходіння. Якщо на газоні утворюються калюжі - садівнику необхідно від них позбавлятися, проколюючи проблемні ділянки вилами або іншим доступним способом. У квітні, коли газон підсохне, треба починати наводити порядок. Досвідчений садівник знає, що необхідно в першу чергу провести вертикуляцію, тобто прорізати верхній шар газону і очистити його від шару сухого підгнилого листя, гілок, рослинних залишків за допомогою спеціальної техніки, після чого вичесати газон спеціальними віяловими граблями.

садівник у заміський будинок

Садівник повинен робити це в суху погоду і, якщо необхідно, провести підсів на пошкоджених ділянках. Після чого необхідно зробити годування газону мінеральними добривами. Після добрива садівник повинен полити весь газон.

Провівши всі ці маніпуляції, садівник повинен, як правило, в травні приступити до першого стрижці газону. Подальший догляд за газоном буде залежати від типу газону.

Якщо вас цікавлять вакансії садівник Київ, відвідайте сторінку Вакансії на сайті агентства домашнього персоналу Милий Дім.

Якщо вам потрібен садівник Київ, зверніться в агентство Милий Дім.

Наші новини

Настала весна, і садівник починає активний догляд за газонами після зимової сплячки. Якщо газон покритий тонкою крижаною кіркою, яка з'являється з відлигою, Садівникові необхідно терміново вживати заходів щодо її руйнування, оскільки лід не пропускає повітря і коренева система газону страждає від нестачі кисню.

2017

Google Яндекс.Метрика