Потрібен Садівник - очікуємо весняний сезон.


21.01.2014

Ще зима в самому розпалі, а далекоглядні господарі приватних будинків і присадибних ділянок вже думають про те, що дуже скоро буде необхідно готувати присадибні ділянки до весняного сезону. Якщо у вас немає садівника, який працює цілий рік, то вам буде потрібен садівник на сезон.

В ідеалі найкраще знайти садівника, щоб він приступив до роботи в березні або в залежності від погодних умов, в період відлиги. Для цього пошук садівника на велику ділянку з серйозним ландшафтним дизайном краще почати в січні - лютому, оскільки знайти професійного садівника в Києві не так просто. У той же час, якщо у вас ділянка не дуже великий і роботи по саду не вимагають великої професійної підготовки від садівника, на пошук садівника буде потрібно менше часу.

Якщо я володію ділянкою більше 30 соток і хочу шукати садівника щороку нового, я шукаю садівника на постійну, а не сезонну роботу. Будь господар будинку в цьому випадку знайде достатній обсяг господарських робіт на території будинку для садівника, які він буде виконувати взимку, такі як чищення снігу, прибирання території, колка дров, топка лазні, каміна, роботи по заощадженню рослин в снігопади і великі морози, роботи, які зазвичай виконує господарник і багато інших доручень. Це допоможе садівнику зберегти своє робоче місце, а господареві будинку не докладати щоразу зусиль по щорічному пошуку садівника, тим більше , що кожен рік сезон починається в різний час і можна припустити досить важливі дні з підготовки ділянки до сезону.

Наші новини

Ще зима в самому розпалі , а далекоглядні господарі приватних будинків і присадибних ділянок вже думають про те , що дуже скоро буде необхідно готувати присадибні ділянки до весняного сезону . Якщо у вас немає садівника , який працює цілий рік, то вам буде потрібен садівник на сезон.

2017

Google Яндекс.Метрика