Садівник на сезонні роботи або на постійну зайнятість - яке рішення прийняти.


25.03.2014

Якщо ви хочете знайти садівника і не можете визначитися, чи потрібен вам садівник тільки на час сезону, тобто з весни по осінь, чи все-таки знайти садівника на постійну зайнятість. Тут потрібно зважити кілька факторів. По-перше, фактор економічної доцільності. Ви не хочете платити за ті 3-4 зимових місяці, коли по саду немає глобальних робіт . Тоді варто подумати про те, що багато садівники, яким не пропонують роботу на зиму завжди намагаються знайти іншу роботу , і ви залишаєтеся перед проблемою практично щорічного пошуку садівника. Якщо я шукаю садівника щороку, мені слід підрахувати часові та фінансові втрати від таких заходів. Крім того , якщо спізнитися з пошуком , наприклад , весна почалася несподівано за календарем, тобто на початку березня, як в цьому 2014р . А ви не можете знайти садівника. Втрати від затримок з сезонними роботами можуть вам обійтися дорожче , ніж утримувати садівника протягом зимових місяців. Тим більше , ви можете знайти завантаження для садівника , як наприклад чистити сніг взимку , прибирати двір , робити роботи по господарству , рятувати рослини від налиплого снігу , а газони від льоду, який іноді утворюється в результаті відлиг . Вигул тварин , закупівлі , колка дров , розпалювання каміна або барбекю, мийка машин і гаражів, все , на що погодитися садівник, щоб зберегти за собою робоче місце. Ну і у відпустку садівник може піти саме взимку. Звичайно , якщо у вас є господарник, то обсягів робіт для садівника може і не знайтися . У цьому випадку варто подумати про те, що можливо вам потрібен господарник і садівник в одній особі. Загалом, «думайте самі, вирішуйте самі, мати або не мати».

Шукачам на вакансії садівник Київ, господарник Київ, пропонуємо відвідати розділ Вакансії на сайті агентства домашнього персоналу Милий Дім .

Наші новини

Якщо ви хочете знайти садівника і не можете визначитися , чи потрібен вам садівник тільки на час сезону , тобто з весни по осінь , чи все-таки знайти садівника на постійну зайнятість. Тут потрібно зважити кілька факторів.

2017

Google Яндекс.Метрика