Як садівник може врятувати сад від весняних заморозків.


2.03.2010

Кожен садівник може стати перед проблемою весняних заморозків, коли на деревах і кущах вже з'явилися бутони, квіти і зав'язь. Професійний садівник знає, що вегетаційний період досить небезпечний тим, що плодові рослини менш стійкі навіть до невеликих морозів в порівнянні із зимовим періодом, коли рослини «сплять».

Щоб врятувати сад від весняних заморозків садівник повинен знати і виконувати певний набір дій. Найбільше страждають дерева або чагарники, що знаходяться в низинах, а менше на ділянках продуваються вітром і поблизу водойм.

Добрі садівники подбають про весняні заморозках завчасно. Чим ретельніше садівник підготує рослини з осені , тим менше дій йому доведеться здійснювати навесні , і тим менше сад буде схильний погодних умов.

З профілактичних дій - це осінній полив , мульчування пристовбурних кіл дерев при настанні стійких морозів, обробка дерев бордоською рідиною, побілка, укриття дерев, кущів і молодих саджанців.

Що стосується дій , які необхідні за ситуації, тобто коли навесні наступають заморозки, садівник може зробити наступні дії :

• при прогнозі заморозків, укриття ягідних культур на ніч мішковиною, рогожею, соломою, сіном.

• дрібнокрапельне дощування для дорослих садових дерев

• димові завіси - розведення багать по всьому саду з опалого листя , торфу , трісок , деревної стружки, це все повинне не активно горіти, а тліти. Чим більше диму, тим краще.

Два останніх дії зажадають від садівника роботи на всю ніч , але це врятує сад від наслідків заморозків.

Якщо ви розглядаєте такі вакансії як Садівник Київ на будь-який графік , відвідайте розділ Вакансії на сайті агентства з підбору домашнього персоналу Милий Дім.

Наші новини

Кожен садівник може стати перед проблемою весняних заморозків, коли на деревах і кущах вже з'явилися бутони, квіти і зав'язь. Професійний садівник знає, що вегетаційний період досить небезпечний тим, що плодові рослини менш стійкі навіть до невеликих морозів в порівнянні із зимовим періодом , коли рослини «сплять».

2017

Google Яндекс.Метрика