Догляд за самшитом - завдання для садівника, що дбає про присадибну ділянку.


9.06.2014

Самшит володіє прекрасними декоративними властивостями, що робить його привабливим для багатьох власників ділянок. Обрамлення клумб, розкішні візерункові партери, бордюри, стрижені форми і фігурки, мальовнича огорожа або цілі композиції з самшиту будуть прекрасним рішенням для ландшафтного дизайну будь-якої ділянки. Відповідно, ця дивовижна декоративна рослина стане об'єктом уваги для садівника, що доглядає за такою ділянкою. У грамотного садівника самшит не викличе великих складнощів. А от для аматора буде досить складним зберігати цю прекрасну рослину в хорошій формі.

садівник - догляд за самшитом

Залежно від того, для яких цілей вибирається самшит (низького бордюру або високих композицій), використовуються повільно зростаючі або швидкорослі сорти самшиту відповідно. Самшит не любить активного сонця і чутливий до стійких заморозків, особливо в сонячну ясну морозну або холодну вітряну погоду. Не дивлячись на те, що самшит нормально переносить посушливу погоду, вимагає певного спеціального догляду. Дуже важливим і відповідальним для догляду за самшитом є період осінь-зима, коли зайве перезволоження нижній частині куща або дерева, а так само обмороження призводять до висихання і загибелі верхній частині самшиту.

Відповідно, садівник повинен знати всі тонкощі догляду за цією прекрасною декоративною рослиною, тоді ваша ділянка буде виглядати, як квітучий рай.

Якщо вам потрібен садівник, агентство домашнього персоналу Милий Дім підбере для вас професіонала.

Якщо Вас цікавлять вакансії садівника в Києві, запрошуємо відвідати розділ Вакансії на нашому сайті.

Наші новини

Самшит володіє прекрасними декоративними властивостями, що робить його привабливим для багатьох власників ділянок. Обрамлення клумб, розкішні візерункові партери, бордюри, стрижені форми і фігурки, мальовнича огорожа або цілі композиції з самшиту будуть прекрасним рішенням для ландшафтного дизайну будь-якої ділянки.

2017

Google Яндекс.Метрика