Якщо вам потрібні послуги садівника Київ, як проводити співбесіду.


23.01.2009

Якщо ви стали щасливим власником присадибної ділянки і вам потрібен садівник, який буде дбайливо доглядати за рослинами, газонами, садовими доріжками на ньому, підготуйтеся до того, що вам треба зробити правильний вибір. Оцініть, з чим садівник буде працювати, і підготуйте питання по цим задачам. Наприклад, якщо садівник буде доглядати за газоном, він повинен орієнтуватися в питаннях правильної стрижки, підгодівлі, підготовки газону до зими, захисту газону взимку і ранньою весною. Те ж стосується питань захисту рослин від шкідників, догляду за різними групами декоративних і плодових дерев, чагарників, квітів і кімнатних рослин. Зверніть увагу, з яким садовим обладнанням, інвентарем та засобами по боротьбі з шкідниками працював садівник на попередніх місцях роботи .

Крім професійних питань, має значення ставлення садівника до своєї роботи і його особистісні характеристики, відповідальність, пунктуальність, навички комунікації, ініціативність.

Якщо вам потрібен садівник Київ, зверніться в агентство домашнього персоналу Милий Дім, ви зможете отримати професійну консультацію і вам буде наданий вибір максимально підходящих кандидатів на вакансію садівники.

Якщо вам потрібна робота садівник, відвідайте розділ Вакансії на сайті агентства Милий Дім.

Наші новини

Якщо ви стали щасливим власником присадибної ділянки і вам потрібен садівник, який буде дбайливо доглядати за рослинами, газонами, садовими доріжками на ньому, підготуйтеся до того, що вам треба зробити право вибору.

2017

Google Яндекс.Метрика