Домашній персонал Київ - як змінилася ситуація з ринком праці в домашньому сервісі в 2014р .


30.03.2014

Ринок послуг домашнього сервісу постійно змінюється і станом на 1й квартал 2014р домашній персонал Київ має наступні можливості з працевлаштуванням. У першу чергу, спостерігалося невелике скорочення домашнього персоналу з великих домашніх господарств, що поповнило ринок праці в домашньому сервісі не більше ніж на 1-1,5%. У той же час є приплив домашнього персоналу з Росії, які були змушені або прийняли самостійне рішення повернутися в Україну. Це ще збільшило пропозицію на ринку на тлі незначного зменшення попиту. Відповідно, в найближчі кілька місяців можливі деякі труднощі з працевлаштуванням домашнього персоналу в Україні. Проте, при позитивних політичних тенденціях, можна очікувати вже цього року зростання попиту на домашній персонал Київ, особливо з боку сімей з середнім достатком і вище середнього. Що стосується оплати праці, вона поки залишається незмінною, не дивлячись на девальвацію гривні.

Якщо розглядати ситуацію по регіонах, то Південний Схід України, безсумнівно, є найбільш вразливим у відношенні як попиту, так і пропозиції на сьогодні. Стабільно високим, з деякими коливаннями, залишається Київ та область.

Домашній персонал Київ може знайти вакансії як самостійно, так і через агентства з підбору домашнього персоналу в Києві.

Наші новини

Ринок послуг домашнього сервісу постійно змінюється і станом на 1й квартал 2014р домашній персонал Київ має наступні можливості з працевлаштуванням.

2017

Google Яндекс.Метрика