Репетитор з шкільних предметів - коли варто скористатися його послугами


4.03.2012

Якщо дитина пішла в школу підготовленим, тобто у нього був необхідний базовий рівень знань, то завданням першорядної важливості для батьків є навчити дитину вчитися з перших днів школи. Якщо дитина , прийшовши зі школи, може під контролем батьків, але самостійно впоратися з домашніми завданнями, це хороший початок для подальшої здатності дитини до навчання. При цьому важливо, щоб не пропустити момент, коли дитині не зрозумілий матеріал або він просто його не виконав і подальше вивчення предмета ускладнюється пробілами в знаннях. Ще один варіант, коли батьки хочуть більш глибоких знань якого або предмета або випередження навчальної шкільної програми. В обох випадках краще, якщо дитині буде допомагати репетитор з шкільних предметів. Дуже важливо, щоб робота репетитора з шкільних предметів, була спрямована в першу чергу на те, щоб у дитини виник інтерес до предмета, і щоб дитина не просто слухав інформацію , яку подає репетитор, а й був здатний до дискусії на розглянуті теми. Запрошуючи репетитора , батьки повинні усвідомлювати, що для досягнення дійсно високих результатів дитині доведеться багато працювати самостійно, виконуючи завдання репетитора.

Якщо дитина вже перейшов з початкової в середню школу і йому потрібно репетитор відразу з кількох предметів, цілком можна запросити одного репетитора , який буде більш поглиблено працювати з самим проблемним або важливим предметом, і допомагати з іншими шкільними предметами. При цьому, коли дитина навчається в старших класах, краще, якщо допомагати йому будуть репетитори з кожного окремого предмета, особливо якщо потрібен репетитор для вступу до ВНЗ з певного предмету.

Наші новини

Запрошуючи репетитора , батьки повинні усвідомлювати, що для досягнення дійсно високих результатів дитині доведеться багато працювати самостійно, виконуючи завдання репетитора.

2017

Google Яндекс.Метрика