Репетитор з шахів - хороше рішення для всебічного розвитку дитини.


3.03.2014

Для батьків, які прагнути розвивати в дитині гармонійну особистість, може бути досить цікавим рішення навчати дитину грі в шахи. Ця стародавня гра була улюбленим заняттям багатьох відомих діячів мистецтва, науки, політики, королів і військових стратегів. Шахи сприяють розвитку логічного мислення, пам'яті, концентрації уваги, навчають стратегії і тактиці, знаходженню максимальної кількості рішень однієї задачі, гнучкості розуму, цілеспрямованості та волі до перемоги.

Коли ж можна починати навчати дитину шахів. Почати знайомство з шахами можна вже з трьох років, познайомити з дошкою, фігурами, розповісти про шахи у формі, доступній малюкові. А навчати грі можна починати з 4 років. Найкраще з цим завданням може впоратися репетитор з шахів. Причому репетитор повинен бути професіоналом і повинен бути здатний пояснювати так, щоб захопити дитину, викликати живий інтерес. Тільки тоді можна без поспіху вводити дитину у світ шахів. Якщо репетитор з шахів зможе приходити до малюка не тільки на час заняття, а проводити якийсь час з дитиною, як гувернер, то довіра та цікавість дитини зростуть, процес занять буде для нього приємним і захоплюючим, і результати приємно здивують батьків та оточуючих.

Дитина, яка вивчатиме гру в шахи з раннього віку, буде підготовлений до школи і її успішність буде набагато вище. Шахи допоможуть малюку краще справлятися з будь-яким завданням, йому легше будуть даватися точні науки, така дитина буде більш посидючою і дисциплінованою .

Якщо вам потрібен репетитор з шахів, звертайтеся в агентство домашнього персоналу Милий Дім .

Наші новини

Для батьків, які прагнути розвивати в дитині гармонійну особистість, може бути досить цікавим рішення навчати дитину грі в шахи.

2017

Google Яндекс.Метрика