Як працюють агентства з підбору домашнього персоналу в Києві.


10.04.2009

Ринок послуг з підбору домашнього персоналу на сьогодні широко представлений у Києві. Якщо подивитися «зсередини» на роботу агентства з підбору персоналу, то можна виділити наступні основні функції .

Отже, основні функції агентств з підбору персоналу:

1 . Робота з прийому та обробки заявок від роботодавців,

2 . Відбір кандидатів у базу агентства,

3 . Підбір максимально підходящих кандидатів на конкретну заявку,

4 . Навчання домашнього персоналу Київ (не всі агентства надають дані послуги)

Це означає, що будь-яке агентство з підбору персоналу Київ орієнтується на заявки клієнтів і вимоги, зазначені в цих заявках, на відміну від центрів зайнятості, які орієнтуються на шукачів та вся робота яких побудована на необхідності працевлаштувати здобувача .

У зв'язку з цим, здобувачі, які вирішили шукати роботу через агентства з підбору домашнього персоналу Київ, повинні розуміти, що жодне агентство не може дати гарантій працевлаштування. Якщо ж агентство з підбору персоналу бере оплату за реєстрацію шукачів та дає гарантію працевлаштування, таке агентство завідомо дає неправдиву інформацію і з ним працювати не варто. Існує три основних причини, чому агентство не може дати таких гарантій.

Причини, чому агентство з підбору домашнього персоналу не може дати гарантій працевлаштування здобувача:

1 . Агентство з підбору домашнього персоналу зобов'язане проводити «відсів» кандидатів, що не відповідає критеріям відбору

2 . Кандидатів на вакансії завжди більше, ніж заявок на підбір домашнього персоналу Київ,

3 . Агентство не може гарантувати, що роботодавець візьме на роботу кандидата, оскільки таке рішення приймає виключно роботодавець

Наші новини

Ринок послуг з підбору домашнього персоналу на сьогодні широко представлений у Києві. Якщо подивитися «зсередини» на роботу агентства з підбору персоналу , то можна виділити наступні основні функції .

2017









Google Яндекс.Метрика