Гувернантка - яким може бути робочий день.


18.09.2012

Початок роботи Гувернантки з дитиною (або Гувернера) включає визначення рівня знань і складання плану розвитку відповідно з напрямком, заданим батьками. Після чого довгострокове планування зводиться до планування на найближчий робочий день. Яким же може бути один з робочих днів Гувернантки, або Гувернера.

Ранок Гувернантки, так само як і Гувернера, має розпочатися, звичайно, з власного зовнішнього вигляду, тобто гігієнічних процедур, доглядом за руками, волоссям і т.д , підбором одягу на день. Після чого Гувернантка піднімає дитину і вони разом здійснюють гігієнічні процедури і турботу про зовнішній вигляд дитини, займаються підбором одягу, яка знадобиться дитині протягом дня (якщо це не було зроблено з вечора). Якщо Гувернантка успішна в цьому питанні по відношенню до себе, тоді і у дитини буде виходити це природно і легко. Важливо, щоб в результаті дитина навчився робити це самостійно.

гувернатка та етикет

Після цього Гувернантка супроводжує дитину на сніданок. Меню будь-якого прийому їжі дитини кухар, або домробітниця погоджує з гувернанткою. Питання приготування їжі для дитини, як правило, не входить в перелік обов'язків Гувернантки . Завданням Гувернантки або Гувернера є навчити дитину правильно поводитися за столом. Далі час в проміжку між прийомами їжі і сном повинні бути розподілені між освоєнням тією чи іншою інформацією, заняттями спортом, творчістю, завданнями на логіку, увагу, посидючість, пам'ять, мислення, пізнання мов та ін. цікаві для дитини сфери діяльності. Головним секретом успіху всіх цих заходів має бути ставлення дитини до цих завдань. Якщо ставлення дитини негативне, ніякого позитивного результату в довгостроковій перспективі очікувати не доводиться. Ще одним важливим елементом є знання, вміння та ерудиція Гувернера. У зв'язку з цим гувернерів не навантажують доглядом за дитиною, приготуванням їжі для дитини, прибиранням дитячої кімнати і дитячими речами, в чому йде кардинальна відмінність з роботою няні, і що зазвичай робить няня. Весь свій вільний від цих обов'язків час Гувернер або Гувернантка присвячують пошуку та аналізу матеріалів та інформації для максимального якісного засвоєння цієї інформації дитиною. Тобто в буквальному сенсі весь робочий час Гувернантки або гувернери присвячено розвитку та виховання дитини.

Агентство домашнього персоналу «Милий Дім» надає своїм клієнтам такі послуги, як професійний підбор домашнього персоналу, в т.ч. на такі складні посади, як Гувернантка Київ і Гувернер Київ. Якщо Вам потрібна Гувернантка або потрібен Гувернер для роботи з дітьми, звертайтеся до менеджера агентства за консультаціями або просто залиште замовлення.

Якщо вам потрібна робота Гувернантки або робота гувернера, відвідайте розділ Вакансії на нашому сайті, або зв'яжіться з менеджером агентства для консультацій.

 

Наші новини

Початок роботи Гувернантки з дитиною (або Гувернера) включає визначення рівня знань і складання плану розвитку відповідно з напрямком, заданим батьками.

2017

Google Яндекс.Метрика