Домашній сервіс Київ - підводні камені при роботі в колективі .


27.02.2009

Якщо ви приймаєте пропозицію по роботі у великому колективі в домашньому сервісі , будьте готові до певних нюансів . Домробітниця, гувернантка , кухар , няня , садівник або доглядальниця та інші фахівці , що працюють безпосередньо в будинку постійно під час роботи стикаються один з одним , іноді у них перетинаються певні обов'язки. Наприклад , під час прийому гостей домробітниця може допомагати кухареві накривати на стіл і обслуговувати гостей , сімейний водій може робити закупівлі для кухаря , якщо кухар не встигає поїхати на закупівлю . Без нормального робочого взаємодії не вийде злагодженої роботи і гарного результату. Для того , щоб робочий контакт був максимально ефективним , необхідно дотримуватися певних правил.

  1. Пам'ятайте про те , що на роботу ви ходите працювати , а не спілкуватися або створювати клуби за інтересами
  2. Будьте доброзичливі до своїх колег і членам сім'ї .
  3. Не дозволяйте собі обговорювати роботодавця з іншими працівниками
  4. Не обговорюйте з колегами розміри заробітних плат
  5. На роботі спілкування має бути зведено до мінімуму і тільки на робочі теми .
  6. Не намагайтеся вчити інших працювати , приділяйте всю увагу й енергію якості своєї роботи . Надайте роботодавцю можливість оцінювати якість роботи ваших колег.
  7. Якщо у вас виникли розбіжності по суті роботи з вашим колегою , постарайтеся знайти компроміс або зверніться до роботодавця за рішенням з такого питання .

Коли роботодавець стає свідком постійних сцен розбіжностей домробітниці та гувернантки , кухарі і водія , няні та доглядальниці і т.д. , він не захоче розбиратися хто правий , хто винен , оскільки в даному випадку винні обидві сторони. Роботодавці не будуть терпіти конфліктів між персоналом . Тому , подумайте , чи варто втрачати роботу через безглузді розбіжностей.

Якщо ви розглядаєте вакансії Гувернантка Київ , домробітниця Київ , кухар Київ , няня Київ , сімейний водій Київ , економка Київ , керуючий будинком Київ , садівник Київ , господарник Київ , сімейна пара Київ або інші вакансії для домашнього персоналу , відвідайте розділ вакансії на сайті агентства домашнього персоналу Милий Дім .

 

 

Наші новини

Якщо ви приймаєте пропозицію по роботі у великому колективі в домашньому сервісі , будьте готові до певних нюансів . Домробітниця, гувернантка , кухар , няня , садівник або доглядальниця та інші фахівці , що працюють безпосередньо в будинку постійно під час роботи стикаються один з одним , іноді у них перетинаються певні обов'язки.

2017

Google Яндекс.Метрика