Сімейний кухар - особливості роботи кухаря в сім'ї.


21.03.2014

Знайти професійного кухаря - не легке завдання, а знайти професійного сімейного кухаря - дуже складне завдання. Пов'язано це з тим, що кухар, який йде працювати в сім'ї, повинен володіти набагато більшим спектром компетенцій, ніж кухар, який працює в ресторанах. Така різниця пов'язана з тим, що кухар в ресторані виконує конкретну вузько спрямовану задачу, так кухар гарячого цеху готує тільки основні і перші страви, кухар холодного цеху відповідно відповідає за приготування салатів, холодних закусок, кухар - кондитер і кухар - пекар спеціалізуються на відповідних процесах, є ще й інші працівники кухні і залу, починаючи від посудомийки, помічника кухаря, су- шефа, шеф -кухаря, до працівників залу - адміністратора, бармена, офіціанта, які безпосередньо спілкуються з клієнтами.

Що стосується кухаря в сім'ю, він повинен виконувати всі ці функції сам і це являє собою досить складну, а для деяких непосильне завдання. Така функція, як грамотне складання меню властива далеко не всім кухарям, звиклим діяти в рамках вже складеного меню. Або закупівля продуктів, яка вимагає відмінного розуміння якості продуктів і знання постачальників деяких специфічних продуктів, а так само вимагає навички планування. Правильне зберігання і витрачання продуктів теж є важливою і не легким завданням. А питання прибирання кухні та утримання в порядку кухонної техніки деякі сімейні кухарі визнають, як одну з нелюбимих і складних завдань. Домробітниця, як правило, може допомогти тільки з генеральними прибираннями і то не у всіх сім'ях домробітниці повинні виконувати таку функцію.

З основних особистісних характеристик фахівця на вакансію кухар в сім'ю можна відзначити творчий потенціал, гарні навички комунікації, тактовність, дипломатичність, акуратність, гнучкість, скромність і доброзичливість.

Якщо вам потрібен кухар в сім'ю, звертайтеся в агентство домашнього персоналу Милий Дім, ми спеціалізуємося, в тому числі на вакансії сімейний кухар.

Якщо ви претендуєте на вакансію кухар Київ, запрошуємо відвідати сторіночку Вакансії на нашому сайті.

Наші новини

Знайти професійного кухаря - не легке завдання, а знайти професійного сімейного кухаря - дуже складне завдання.

2017

Google Яндекс.Метрика