Кухар в сім'ю - організація дитячих свят.


21.03.2011

Кожен кухар, що працює в сім'ї, де є діти, повинен бути до готовий до того, що крім загальних сімейних банкетів і свят, йому буде необхідно організовувати дитячі свята. Особливо це актуально, коли кухар працює в приватному будинку, де можуть зібратися відразу велику кількість гостей.

кухар, дитячі свята

Крім загальних моментів з організації будь-яких банкетів на дому, кухар повинен врахувати, що йому доведеться складати меню на 2 столи - дорослий і дитячий, або тільки дитячий, якщо батьки вирішили збирати тільки дітей на свято. Тут кухареві треба врахувати, що у деяких дітей і дорослих можуть бути обмеження в харчуванні. Для цього від роботодавців необхідно отримати інформацію про необхідність робити відхилення в приготуванні. Як правило, діти приходять на свято в супроводі няні або мами, у яких за місцем можна буде щось уточнити додатково про переваги дітей, якщо потрібно. Дитяче меню має бути максимально простим, інгредієнти страв максимально корисними, не містити фарбників і харчових добавок, майонезів і кетчупів. При цьому буде важлива подача. Страви мають бути красиво, яскраво, різнобарвно і святково оформлені, при цьому декорування кухар повинен зробити тільки натуральними повністю їстівними продуктами, оскільки діти захочуть все спробувати на смак.

Можна подати на стіл страви, які можна їсти руками (піца, маленькі шашлички з овочів, риби і т.д.), це дуже порадує дітей. Окремо накривається фуршетний стіл з напоями і гарно прикрашеними канапками, оскільки діти не схильні проводити багато часу за столом , як дорослі і після основних страв, розважаються, бігають і зможуть підходити до фуршетного столу, зголоднівши. Наприкінці свята, кухар подає на основний стіл великий святковий торт в свічках і феєрверки. Це кульмінаційний момент дитячого свята.

Якщо дітей запрошено на свято багато, кухареві можуть допомагати під час заходу домробітниця, няня, якщо, звичайно, роботодавці не захочуть запросити на допомогу іншого кухаря і офіціанта.

Якщо ви розглядаєте вакансії кухар Київ, офіціант Київ, домробітниця Київ, няня Київ

Якщо вам потрібен кухар Київ, звертайтеся в Милий Дім агентство домашнього персоналу.

Наші новини

Кожен кухар, що працює в сім'ї, де є діти, повинен бути до готовий до того, що крім загальних сімейних банкетів і свят, йому буде необхідно організовувати дитячі свята.

2017

Google Яндекс.Метрика