Робота позмінно в домашньому сервісі - як ефективно працювати в парі.


7.09.2010

Домашній сервіс вимагає від більшості фахівців вміння працювати в парі. У першу чергу, це стосується таких фахівців, як няня до немовля, оскільки саме діти грудного віку вимагають цілодобового уваги та догляду. Няні до немовлят в Києві і передмісті зазвичай працюють позмінно. Зміни, в середньому, можуть бути від 2 до 14 діб. Важлив , щоб кожна няня усвідомлювала, що мета у них з напарницею одна на двох, це здоров'я, безпека і розвиток малюка. Відповідно, здаючи зміну, няня має передати всю необхідну інформацію своїй напарниці. Часто батьками встановлюється правило заповнення щоденника, який веде няня до немовля. В цьому щоденнику ведеться запис всіх режимних моментів і показників здоров'я дитини, таких як температура тіла, вага, харчування, сон, будь-які відхилення у здоров'ї. Няня, що виходить на зміну, повинна приїхати заздалегідь, наприклад на 30-60 хвилин для прийняття зміни та обміну інформацією. Практично ті ж схеми роботи використовує няня вихователь, коли працює у зміні.

Гувернантка теж часто працює в зміні з напарницею. В даному випадку, Гувернантки будуть вести щоденник, в якому будуть записувати не тільки інформацію про здоров'я дитини, але й звіти про виконану роботу з розвитку дитини і будь-яку іншу інформацію, яка буде корисна для гувернантки, що виходить на зміну. Гувернантки в Києві часто стикаються з необхідністю супроводжувати дітей у поїздки за кордон. Зазвичай, час роботи в таких поїздках розподіляється рівномірно між гувернантками, зміни можуть бути значно тривалішими, ніж при роботі в Києві.

Наступна категорія фахівців, що часто працюють у зміні, це Сімейний Кухар Київ. Кухар здає зміну напарнику, інформує його про меню, яке він пропонував на своїй зміні. Крім того, здаючи зміну, як правило, сімейний кухар повинен практично повністю використовувати продукти, які він закуповував, щоб його змінник міг зробити закупівлю під своє меню. Так само кухар повинен подбати про чистоту на кухні і здати її після генерального прибирання .

Далі Доглядальниці, це теж фахівці, що практично в більшості випадків працюють в парі. Доглядальниця Київ теж повинна вести щоденник здоров'я, з усіма зафіксованими відхиленнями, рекомендаціями сімейного лікаря, виконаними призначеннями та медичними маніпуляціями. Доглядальниця теж повинна подбати про чистоту у приміщенні і доглянути за речами.

Часто Домробітниці Київ працюють позмінно. Здаючи зміну, домробітниця або покоївка повинна виконати в повному обсязі свої завдання і передати те, що в процесі виконання, наприклад, які речі були здані в хімчистку або майстерню, які плани у господарів будинку і які завдання стоять перед домробітницею у зв'язку з цими планами. Домробітниця, що приходить на зміну, повинна бути в курсі всіх побажань роботодавців, які були озвучені напарниці в процесі роботи, щоб слідувати їм успішно.

Сімейні пари Київ теж можуть працювати позмінно, хоча рідше, ніж вищесказані фахівці. Проте, домашні господарства, що вимагають постійного догляду, запрошують сімейні пари для позмінної роботи. Кожна Сімейна пара повинна виконати повний обсяг роботи і здати будинок і територію в повному порядку по зміні наступній Сімейній парі.

Практично всі охоронці працюють теж позмінно, як правило, це доба через троє або будь-який інший позмінний графік. Охоронець повинен відпочивати протягом зміни, якщо він працює цілодобово, тому в зміні може працювати декілька охоронців.

Позмінно можуть також працювати водії, господарники, садівники. Завдання роботодавця або економки правильно організувати час роботи і відпочинку, а також грамотну передачу зміни.

Наші новини

Домашній сервіс вимагає від більшості фахівців вміння працювати в парі. У першу чергу, це стосується таких фахівців, як няня до немовля, оскільки саме діти грудного віку вимагають цілодобового уваги та догляду.

2017

Google Яндекс.Метрика