Професійний підбір домашнього персоналу - запорука його професійної роботи або тільки крок на цьому шляху.


13.02.2014

У сучасному світі послугами домашнього персоналу користуються безліч людей практично в усіх країнах світу. Підбір домашнього персоналу здійснюють спеціалізовані агентства, відповідно правильно вибравши агентство, ви можете сподіватися на те, що ваш домашній персонал буде достатньо кваліфікованим. Але чи варто сподіватися тільки на підбір, як на єдиний засіб досягнення успіху. Звичайно ж, це вже велика частка цього успіху, але не слід забувати про те, що без належного професійного управління цим самим добре підібраним персоналом , ви навряд чи зможете розраховувати на постійний незмінно якісний результат. Навіть якщо ви найняли одного працівника - йому треба правильно поставити завдання, періодично контролюючи процес і результат. Крім того необхідно забезпечити умови роботи, тобто необхідні для роботи ресурси (від робочого інструментарію, матеріалів, до ресурсу часу) . Не слід забувати і про мотивації - не плутати з матеріальною винагородою, хоча воно має бути адекватним виконуваного обсягу роботи і його складності. Мотивація - це скоріше настрій з яким працівник приходить у ваш будинок, і хочете ви того чи ні, але це досить сильно впливає на ставлення до виконуваного процесу, якість і тривалість роботи вашого персоналу у вашому домі.

А якщо у вашому будинку кількість працівників наближається до десяти, вам слід подумати про професійну економку або керуючого, оскільки саме економка або керуючий, можуть подбати про те, щоб у вашому домі персонал працював завжди відмінно.

 

Наші новини

У сучасному світі послугами домашнього персоналу користуються безліч людей практично в усіх країнах світу. Підбір домашнього персоналу здійснюють спеціалізовані агентства, відповідно правильно вибравши агентство, ви можете сподіватися на те, що ваш домашній персонал буде достатньо кваліфікованим.

2017

Google Яндекс.Метрика