Підбір домашнього персоналу - які кандидати можуть претендувати на вакансію няня Київ.


13.11.2011

Претенденти на вакансії няня Київ повинні володіти набором формальних і неформальних даних, щоб бути успішними і зробити цю спеціальність своєю професією. Агентства домашнього персоналу Київ, здійснюють професійний відбір на вакансії своїх клієнтів, керуються критеріями відбору, основними з яких можна вважати наступні:

1 . Для няні до немовля - медична освіта, для няні вихователя - педагогічну освіту

2 . Няня до немовля повинна мати досвід роботи в палатах новонароджених, акушерстві, патронажних службах, для няня вихователь - досвід роботи в дитсадках, початковій школі

Ці критерії є базовими формальними критеріями відбору няні, але не вичерпними. Наприклад, багато сімей зволіють кандидата з аналогічним досвідом роботи в сім'ях, і наявність позитивних рекомендацій буде великою перевагою. Але і це ще не все. Неформальні (суб'єктивні ) критерії відбору на вакансію няні мають відношення до професійної етики і є не менш важливими в домашньому сервісі. Здійснювати відбір за даними критеріями можуть тільки професійні рекрутери в сфері підбору домашнього персоналу. Серед них можна виділити наступні:

1 . Любов до дітей

2 . Позитивне ставлення до виконуваної роботи

3 . Відповідальність

4 . Організованість

5 . Чітке розуміння своїх завдань

6 . Правильна комунікація у відносинах няня- дитина - батьки

7 . Професійний розвиток

8 . Доброзичливість

Звичайно, претенденти на вакансії няня до дитини, що не відповідають перерахованим критеріям, мають шанси отримати роботу, якщо будуть шукати роботу самостійно по оголошеннях. В даному випадку, батьки беруть на себе всю відповідальність за такий підбір.

 

Наші новини

Претенденти на вакансії няня Київ повинні володіти набором формальних і неформальних даних, щоб бути успішними і зробити цю спеціальність своєю професією.

2017

Google Яндекс.Метрика