Охоронець в приватний будинок - основні обов'язки.


21.09.2011

Охорона заміського будинку - дуже серйозне і відповідальне завдання. Не залежно від необхідності в інтенсивності охоронних заходів, охоронець повинен забезпечувати їх якісно і відповідально. Якщо територія заміського будинку не велика, або дана місцевість є досить безпечною, Охоронець заміського будинку, як правило, здійснює не тільки безпосередньо охорону території, але й додаткові функції по господарству. Так, наприклад, охоронці чистять територію від снігу взимку і прибирають територію від листя та сміття в інший час року. У безпосередні завдання охоронця входить вигул собак, що живуть на території у вольєрах, їх годівля. Багато залежить від того, який штат персоналу знаходиться на території будинку. Так, якщо є кінолог, то він і займається усіма тваринами, якщо є господарник, садівник або садівники, то догляд за територією буде, швидше за все, їх завданням, або спільним завданням. Чим більше територія заміського будинку, тим більше безпосередніх завдань з охорони цієї території несе охоронець. Як правило у великих заміських будинках охоронці працюють подобово, і іноді по кілька людей на зміні, щоб можна було безперервно здійснювати охорону, при цьому, щоб кожен охоронець мав можливість на кілька коротких і один тривалий відпочинок протягом доби.

Основними вимогами до компетенцій професійного охоронця є: хороша фізична підготовка, відмінне знання своїх обов'язків і розуміння завдань, готовність захищати безпеку членів сім'ї та приватного будинку, високі моральні якості, якщо потрібно, вміння працювати в команді, відповідальність.

Якщо вам потрібна робота охоронця, запрошуємо відвідати розділ Вакансії на сайті агентства Милий Дім, де ви зможете знайти вакансії охоронець Київ, охоронець в заміський будинок.

Якщо вам потрібен охоронець, звертайтеся в агентство домашнього персоналу Милий Дім

Наші новини

Охорона заміського будинку - дуже серйозне і відповідальне завдання. Не залежно від необхідності в інтенсивності охоронних заходів, охоронець повинен забезпечувати їх якісно і відповідально.

2017

Google Яндекс.Метрика