Як складати оголошення про пошук домашнього персоналу


24.03.2011

Якщо вам потрібен домашній персонал, але ви не наважуєтеся звернутися в агентство з підбору домашнього персоналу, вам залишається шукати персонал по знайомих або самостійно подавати оголошення в інтернеті. У випадку зі знайомими є свої плюси і мінуси. До плюсів відносяться економія і рекомендації, які ви отримуєте від людей, яким довіряєте. До мінусів - не факт, що у ваших умовах і на ваші вимоги людина ідеально буде підходити, і другий мінус - ваше особисте життя стане більш відкрита для ваших друзів , якщо ваш працівник буде продовжувати з ними спілкуватися. У випадку з самостійним пошуком теж є плюси і мінуси. З плюсів - економія на підборі, до мінусів - витрати часу, зусиль, необхідність знайти місце для співбесід, якщо ви не хочете зробити свій будинок прохідним двором. Якщо ваші навички дозволяють вам зробити грамотний підбір домашнього персоналу, то вам залишається грамотно скласти оголошення і чекати кандидатів. Давайте розглянемо декілька варіантів:

Якщо вам потрібна домробітниця, перш ніж складати оголошення, зважте всі умови, на які ви берете домробітницю. Наприклад , якщо вам потрібна домробітниця з проживанням, яка буде виконує всю роботу по дому, вам необхідно вирішити, коли домробітниця матиме вихідні дні та оголошення буде виглядати приблизно так: «Потрібна домробітниця Київ з проживанням, будинок 450 м.кв, графік роботи 7/7суток, прибирання, прання, прасування, приготування на сім'ю 4 чол, оплата 1000 у.о.». Якщо вам потрібна домробітниця на 1 день в тиждень, оголошення буде виглядати так: «Потрібна домробітниця на 1 день в тиждень (четвер) , квартира 50 м.кв , сім'я 2 люд., Оболонь , прибирання, оплата 250 грн. день». Якщо потрібна домробітниця на 5 днів на тиждень: «Шукаю домробітницю Київ, Березняки, 5 дн . в нед , квартира 150 м.кв., прибирання, догляд за гардеробом , домашніми рослинами, догляд за дитиною, часткове приготування ».

Якщо вам потрібна няня варіанти можуть бути наступні: «Шукаю няню з проживанням Київ, Печерськ , дев. 2 роки, 2 /2 доби , оплата 500 грн. доба », або «Потрібна няня Київ , м.Левобережка , 5 днів на тиж, 2е дітей 1г і 4г , догляд, розвиток, супровід » , або « Шукаю няню Київ , на 2у половину дня, хлопчик 7 років, зустріч зі школи, підготовка домашніх завдань».

Якщо вам потрібна доглядальниця: «Шукаю доглядальницю Київ, 5 / 5 діб, хворий 68л, цукровий діабет, догляд, супровід, приготування, прибирання, прання, прасування. Досвід, мед освіта»або«Потрібна доглядальниця до хворого 75р, перелом шийки стегна, 7/7 діб, догляд, масажі»і т.д.

Якщо вам потрібен садівник : «Шукаю садівника Київ, Голосієво, 2-3 дні на тиждень , догляд за територією 20 соток» або «Потрібен садівник Київ, Феофанія, 5 днів на тиждень, територія 1 га, професіонал, досвід від 5 років»

Коли ви даєте максиму інформації, до вас будуть звертатися в основному ті, хто справді готовий на такі умови, це полегшить вам підбір домашнього персоналу Київ і заощадить ваш час.

 

Фото

Наші новини

Якщо вам потрібен домашній персонал, але ви не наважуєтеся звернутися в агентство з підбору домашнього персоналу, вам залишається шукати персонал по знайомих або самостійно подавати оголошення в інтернеті.

2017

Google Яндекс.Метрика