Як сімейний кухар може допомогти в організації кухонного простору.


2.03.2014

Часто буває так, що облаштовуючи новий будинок або квартиру, господарі, приймаючи рішення про оснащення кухні, керуються більше принципами естетики, ніж доцільності і функціональності. Правильним рішенням було б скористатися рекомендаціями професійного кухаря, навіть, якщо кухар в сім'ю не планувався найближчим часом. Причому, більш правильним було б звернутися саме до професійного сімейного кухаря, оскільки є велика специфіка між кухарем, працюючим в ресторанах, і кухарем, працюючим в сім'ї.

Якщо ж запрошується на роботу кухар в сім'ю ще до введення будинку або квартири в експлуатацію, його слід залучити до планування кухонного простору і оснащення кухні. Досвідчений кухар зможе проконсультувати за функціональним розташуванню кухонної техніки, по необхідній наявності базового обладнання та інвентаря, за характеристиками виробників кухонного обладнання та кухонного начиння.

В будь-якому випадку, коли рішення з даних питань приймається не тільки з точки зору краси, а і з точки зору використання, кухня буде радувати як тих, хто живе в будинку, так і того, хто готує на цій кухні .

Якщо вам потрібен кухар в сім'ю або кухар для отримання професійної консультації, звертайтеся в агентство домашнього персоналу «Милий Дім».

Якщо ви кухар, який шукає роботу в сім'ях, пропонуємо відвідати сторінку Вакансії на сайті нашого агентства.

Наші новини

Часто буває так , що облаштовуючи новий будинок або квартиру , господарі , приймаючи рішення про оснащення кухні , керуються більше принципами естетики , ніж доцільності і функціональності.

2017

Google Яндекс.Метрика