Няня - виконавець волі батьків у питаннях виховання дітей.


12.05.2011

Оскільки професійна няня повинна бути виконавцем волі батьків у питаннях виховання та розвитку дітей, няня повинна розділяти погляди батьків на ці питання, інакше виконання цієї волі буде спотвореним, у зв'язку з нерозумінням, що робити в тій чи іншій конкретній ситуаціі. Коли няня вихователь і батьки мають спільне бачення, виховання дитини проходить цілісно. У даному випадку завданням батьків є організація повноцінного і ефективного процесу комунікації з нянею. Для вирішення виникаючих питань з тих чи інших ситуацій, пов'язаних з вихованням дітей, няні повинні коректно інформувати батьків про ситуаціі і контекст, якщо потрібно, пропонуючи свої варіанти вирішення питання, а батьки приймають остаточне рішення на підставі наданої нянею інформації. Батьки, які намагаються приділяти дітям увагу і знаходять для цього вільний час, завжди будуть краще орієнтуватися в будь-яких ситуаціях, які виникають з їх дітьми. Якщо у батьків залишається небагато часу на виховання дітей, їм треба подбати про те щоб знайти няню, яка б повністю розділяла їх погляди на виховання і дбайливо виховувала дітей, відбиваючи цінності сім'ї, в якій працює.

Якщо вам потрібна няня Київ, звертайтеся в агентство домашнього персоналу Милий Дім.

Якщо ви розглядаєте вакансії няня Київ, няня Київ на часткову зайнятість, няня з проживанням, няня вихователь, няня до немовля та інші, відвідайте розділ вакансії на сайті агентства Милий Дім.

Наші новини

Оскільки професійна няня повинна бути виконавцем волі батьків у питаннях виховання та розвитку дітей, няня повинна розділяти погляди батьків на ці питання, інакше виконання цієї волі буде спотвореним, у зв'язку з нерозумінням, що робити в тій чи іншій конкретній ситуацією.

2017

Google Яндекс.Метрика