Няня до школяра - щоб допомогти дитині навчитися вчитися


12.04.2013

Початкова школа для дитини може бути в задоволення, а може стати складним завданням. Якщо дитина з першого класу упустив матеріал, не навчився працювати з домашнім завданням , відстав від однолітків - навчання перетворюється на тортури не тільки для дитини, а й для батьків, які вже навіть при бажанні не можуть впоратися з цією проблемою. Виникає необхідність знайти досвідчену няню - педагога , яка допоможе вийти з ситуації, що склалася . Тут дуже важливо зрозуміти, навіщо ви запрошуєте няню. Варіантів може бути декілька: перекласти на няню відповідальність, щоб було кого звинувачувати в неуспішності дитини - тільки не себе , запросити няню, яка практично буде за дитину виконувати домашні завдання - так легше і швидше домогтися показників в найближчій перспективі , або знайти няню до школяра , яка навчить дитину вчитися , думати, допоможе знаходити рішення , планувати , захопить і надихне на пошук додаткової інформації та нових знань.

Загалом, вибирайте, який результат вам більш до душі. Перших два найпростіших . Але якщо ви все-таки зупиніться на третьому , подбайте про підбір професійної няні - педагога , це перший і найважливіший крок до успішного життя вашої дитини. Не полінуйтеся іноді хоча б недовго бути присутнім при роботі няні з дитиною. Обговорюйте з дитиною , як пройшов його день, успіхи і невдачі, його взаємини з нянею, навчання і настрій. І у вас все обов'язково вийде.

Агентство "Милий Дім" допоможе в підборі професійної няні. Звертайтеся !

Наші новини

Початкова школа для дитини може бути в задоволення, а може стати складним завданням. Якщо дитина з першого класу упустив матеріал, не навчився працювати з домашнім завданням , відстав від однолітків - навчання перетворюється на тортури не тільки для дитини, а й для батьків, які вже навіть при бажанні не можуть впоратися з цією проблемою.

2017

Google Яндекс.Метрика