Няня з проживанням - правила поведінки в сім'ї.


8.07.2010

Коли няня йде працювати на графік з проживанням, при цьому не маючи аналогічного досвіду роботи, їй треба дотримуватися певних правил етикету. Няня з проживанням цілодобово присутня в будинку роботодавців. Як правило, няня до немовля проживає або в кімнаті, розташованій безпосередньо поруч з кімнатою малюка, або в кімнаті з малюком. Няня вихователь може проживати як у будинку роботодавців, так і в будинку для персоналу, що практикується набагато рідше.

Робочий день няні починається з того, що вона повинна приділити близько години часу на особисту ранкову гігієну та приведення себе в порядок. Доглянуті руки, укладка, доглянуте обличчя, макіяж з мінімальним використанням декоративної косметики, манікюр, коротко обстриженими нігті, лак пастельних відтінків, свіжа робоча форма, мінімум прикрас і ніяких ароматів. Крім того, няня має випромінювати доброзичливість, оптимізм, привітність і гарний настрій завжди. Няня до дитини повинна пам'ятати, що окрім дитини в будинку живуть і інші члени родини, це означає, що всі їх ігри і веселощі не повинні заважати іншим, хто знаходиться в будинку. Вранці, зустрічаючи в будинку когось із членів сім'ї або гостей будинку, няня повинна доброзичливо привітатися. Стикаючись з ними в перебігу дня, няня може вітати їх просто посмішкою. Якщо няні необхідно бути присутньою в їдальні під час трапези сім'ї, вона повинна побажати «смачного » і постаратися бути мінімально помітною і віддалитися, по мірі можливості, щоб не заважати сімейному спілкуванню. Без необхідності няня з дитиною не повинна знаходитися там, де знаходяться члени сім'ї.

Якщо вам потрібна робота Няня Київ, няня до немовля, няня з проживанням, няня вихователь, запрошуємо відвідати розділ Вакансії на сайті агентства домашнього персоналу Милий Дім.

Якщо вам потрібна няня Київ, няня до немовля, няня вихователь, няня помічниця, няня з проживанням, звертайтеся в наше агентство Милий Дім.

Наші новини

Коли няня йде працювати на графік з проживанням, при цьому не маючи аналогічного досвіду роботи, їй треба дотримуватися певних правил етикету. Няня з проживанням цілодобово присутня в будинку роботодавців.

2017

Google Яндекс.Метрика