Що стоїть за посадою няня- помічниця , і який для цього потрібен фахівець.


2.08.2009

Коли роботодавець звертається в агентство з підбору персоналу та повідомляє «шукаю няню помічницю» або «шукаю няню домробітницю», це означає, що кандидат на дану посаду повинен бути готовий до змішаних функцій. У першу чергу, це догляд за дітьми. Решта функцій визначає господиня дому. У завдання няні помічниці буде входити і прибирання будинку , можливо , тільки часткова , якщо в будинку працює домробітниця , або повна , якщо домробітниці немає , приготування їжі , закупівлі , догляд за домашніми рослинами і квітниками , а так само інші завдання по господарству. Якщо няня помічниця досвідчена, щоб самостійно визначати обсяги робіт, які необхідно робити по дому , господині вдома не доведеться щодня ставити для няні помічниці завдання. Переважно щоб на таку посаду претендували люди, що мають аналогічний змішаний досвід роботи няня домробітниця, оскільки професійна няня не завжди готова виконувати додаткові функції домробітниці, кухарі, економки та ін д Так само не кожна служниця буде готова до роботи з дітьми, не маючи такого досвіду роботи. Часто в завдання няні помічниці можуть входити абсолютно нестандартні функції, наприклад, організація поїздок сім'ї, зустрічі гостей, та інші функції, які зазвичай може виконувати економка. Це означає , що няня помічниця є універсальним працівником, що допомагає господині будинку впоратися з побутовими завданнями. Як правило, таке поєднання функцій виправдано при невеликих обсягах і площах. Інакше у великих господарствах доречно розділяти такі функції, запрошуючи фахівців: економка, домробітниця, няня, кухар, садівник або сімейна пара.

Якщо вам потрібен домашній персонал Київ чи передмістя, звертайтеся в агентство з підбору персоналу «Милий Дім».

Якщо ви кандидат на вакансії няня домробітниця Київ, няня помічниця Київ або няня Київ , домробітниця Київ, економка Київ, кухар Київ, садівник Київ, доглядальниця Київ або сімейна пара Київ, запрошуємо відвідати розділ Вакансії агентства з підбору домашнього персоналу Милий Дім.

Наші новини

Коли роботодавець звертається в агентство з підбору персоналу та повідомляє «шукаю няню помічницю» або «шукаю няню домробітницю», це означає, що кандидат на дану посаду повинен бути готовий до змішаних функцій. У першу чергу, це догляд за дітьми.

2017

Google Яндекс.Метрика