Чи повинна няня невідступно чимось захоплювати дитину або дитина має право на самостійні дії.


26.02.2011

Часто батьки хочуть , щоб няня щомиті займала увагу дитини, грала з ним, нескінченно щось пояснювала, говорила. Звичайно ж, няня зазвичай запрошується для того, щоб дитина не була надана сама собі, і щоб сприяти його розвитку грамотно і професійно. Тим не менш, не варто захоплюватися надмірним спілкуванням з дитиною. Іноді няня вважає своїм обов'язком постійно щось говорити дитині, постійно брати участь в іграх з дитиною і т.д. Насамперед, дитині, як і дорослому потрібен періодично спокій і, коли няня, як радіо, постійно видає якісь звуки, увагу дитини не може зосередитися на нескінченному потоці інформації. Крім того, постійна участь няні в іграх з дитиною призводить до того, що дитина не здатна самостійно себе чимось зайняти навіть на 5 хвилин, постійно потребує уваги дорослих.

Няня повинна дозовано давати дитині цікаву інформацію, згідно з його віком. Також, няня повинна надавати можливість дитині зайнятися цікавою для нього справою самостійно і лише спостерігати за нею, не заважаючи грати самій. Завдання дорослих створювати розвиваюче середовище для дитини, щоб дитина змогла сам проявити інтерес до тих чи інших занять, у тому числі завдання няні тільки допомогти дитині розібратися з предметами, які  її оточують , щоб вона змогла знайти їм правильне застосування.

Для здобувачів, які претендують на вакансії няня Київ, агентство Милий Дім пропонує відвідати наш сайт в розділі Вакансії .

Роботодавці , яким потрібна няня Київ, будемо раді запропонувати максимально підходящих кандидатів на вакансії няні.

Наші новини

Часто батьки хочуть , щоб няня щомиті займала увагу дитини, грала з ним, нескінченно щось пояснювала, говорила.

2017

Google Яндекс.Метрика