Яка няня не хоче стати гувернанткою?


29.01.2011

Практично кожна няня, яка хоче професійно розвиватися, хоче стати гувернанткою. Що для цього потрібно? Основна відмінність гувернантки від няні полягає в грамотному плануванні питань розвитку дитини та професійний педагогічний підхід до питань виховання дітей. Якщо врахувати, що няня до немовля має медичну освіту, а няня вихователь - педагогічне, то шансів стати Гувернантка більше у няні вихователя. Ідеальним варіантом є, коли няня вихователь має і медичне та педагогічну освіту і досвід роботи з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку. Залишається, щоб няня, яка вміє проводити з дитиною час, тягнучи його різними іграми, навчаючи звукам, складам, цифрам, формам і квітам, читаючи йому казки, розповідаючи віршики та потішки, навчилася планувати навчання дитини і робити практично те ж, чим вона і займається, тільки маючи перед собою мети. Це ніяким образом не ускладнить життя дитини, навпаки дитина буде пізнавати системно, при цьому отримувати інформацію він буде все так само легко, в грі і без насильства.

Навчитися цим нехитрим премудростям няня може знайшовши хороші курси нянь гувернанток в Києві. Гувернантки тут можуть підвищити свою кваліфікацію.

Вакансії няня Київ, няня до немовля Київ, няня вихователь Київ, гувернантка Київ, Гувернер Київ можна знайти на сайті агентства домашнього персоналу Милий Дім в розділі Вакансії.

Наші новини

Практично кожна няня, яка хоче професійно розвиватися, хоче стати гувернанткою. Що для цього потрібно? Основна відмінність гувернантки від няні полягає в грамотному плануванні питань розвитку дитини та професійний педагогічний підхід до питань виховання дітей.

2017

Google Яндекс.Метрика