Няня - домработница - яка кваліфікація повинна бути у такого фахівця.


3.10.2009

Зазвичай, фахівця зі змішаними функціями, як, наприклад, няня домробітниця, беруть, коли достатнього обсягу для виділення однієї функції. Наприклад, якщо в сім'ї є діти, при цьому вони ходять в садок, школу, то няня не потрібна на цілий день. З іншого боку бувають канікули, або діти іноді хворіють, відповідно працююча мама не зможе впоратися з цим сама. У даному випадку варто знайти няню домробітницю, яка буде в відсутність дітей виконувати функції домробітниці, при цьому основні функції няні вона виконуватиме, коли діти знаходяться вдома. Робочий день домробітниці няні буде починатися з підйому, ранкової гігієни та годування дітей, збору та супроводження їх до школи. Потім домашні клопоти, які виконує будь-яка домробітниця, і після обіду няня забирає дітей і присвячує їм решту дня. Правда, якщо батьки прийшовши додому захочуть провести час з дітьми, завдання няні - домробітниці залишити сім'ю разом і просто відпочити, якщо, звичайно, не знайдеться термінових справ. Найчастіше, потрібна няня домробітниця Київ з проживанням, при цьому є потреба і в роботі няні домробітниці по стандартним графіком, тобто п'ятиденний робочий тиждень, 8 годинний робочий день.

Такий фахівець, як няня домробітниця Київ, на сьогодні дуже затребуваний. Для цього необхідна кваліфікація, як няні, що виконує весь обсяг робіт по догляду за дітьми, так і домробітниці, яка виконує весь обсяг роботи з догляду за будинком, гардеробом, приготування їжі, в одній особі.

Наші новини

Зазвичай, фахівця зі змішаними функціями, як, наприклад, няня домробітниця, беруть, коли достатнього обсягу для виділення однієї функції. Наприклад, якщо в сім'ї є діти, при цьому вони ходять в садок, школу, то няня не потрібна на цілий день.

2017

Google Яндекс.Метрика