Няня - чисто дитяче сприйняття


13.06.2009

Коли няня до немовля вперше приходить в будинок, дитяча реакція може бути різною, від сліз і істерики до доброзичливої широкої посмішки і розкритих назустріч дитячих рук. Це залежить від різних факторів, від дитини, від самої няні і батьків, яким необхідно створити сприятливі умови для першої зустрічі малюка з майбутньою нянею. При цьому, практика показує, що в більшості випадків, від няні залежить дуже багато, і перша щира посмішка і маленький сюрприз, який виникне з кишені няні і розвеселить малюка і вміння відвернути малюка, поки мама спробує «ретируватися» з будинку. Звичайно, бувають випадки, коли мама дуже поступово, кілька днів, ненав'язливо знайомить дитину з нянею, знаючи, що дитина погано реагує на будь-які нові обличчя. Така тактика рятує дитину, няню, маму від серйозних стресів і переживань.

Якщо няня вихователь приходить вперше в будинок до дитини, тут важливо, як мама підготує дитину до цієї події. Хоча від няні, як і раніше залежить дуже багато чого. Головне, щоб няня дала зрозуміти, що мама не кидає дитину, а просто ненадовго залишає його з нянею і дуже скоро повернеться до свого улюбленого малюкові. Якщо дитині буде добре і спокійно з нянею, він буде мирно чекати маму і отримувати задоволення і від няні і від приходу мами.

Якщо ви в пошуках вакансії Няня до немовля, няня вихователь, няня Київ, няня з проживанням, няня Київ часткова зайнятість, відвідайте розділ Вакансії на сайті агентства Милий Дім .

Якщо вам потрібна няня Київ, Няня до немовля, або потрібно няня вихователь, зверніться в агентство Милий Дім.

Наші новини

Коли няня до немовля вперше приходить в будинок, дитяча реакція може бути різною, від сліз і істерики до доброзичливою широкої посмішки і розкритих назустріч дитячих рук.

2017

Google Яндекс.Метрика