Няня, як забезпечувати безпеку дитини без обмеження її свободи.


2.08.2009

Іноді можна зустріти на дитячому майданчику дитини в супроводі няні, яка міцно тримає його за руку і дитина з заздрістю спостерігає за дітьми, катающимися на гойдалках, спускаються з гірок. Дитина змушений пересуватися зі швидкістю няні. Ще варіант, коли няня не відходить від дитини, спускаючись з ним з гірки, граючи з ним в пісочниці, лаючи дітей, які відбирають у її підопічного іграшки, стрибаючи, бігаючи і стоячи на голові разом з дитиною. Няня, яка вважає, що так безпечніше, завдає непоправної шкоди дитині. Така дитина може отримати масу непотрібних і заважають жити проблем - залежність, що не самостійність, інертність, що не ініціативність і т.д. Няня повинна розуміти, що практично всі діти активні і рухи допомагають дитині пізнавати світ, а не даючи дитині рухатися активно, вона не захищає його, а просто полегшує собі життя. Няня до дитини повинна забезпечити дитині вільний безпечне пересування підстраховуючи, а не обмежуючи його. Няня не повинна робити нічого за дитину, якщо дитина здатна зробити це сам. Нехай дитина зробить це не так швидко і якісно, няня має тільки злегка підкоригувати результати спроб дитини. Няня, яка одягає дитини, зав'язує його шнурки, годує дитину, цілком здатного зробити це самому - не допомагає дитини, а позбавляє його можливості самостійно себе обслуговувати.

Якщо вам потрібна няня Київ, няня до немовля або няня вихователь Київ, подбайте про те, щоб няня розуміла правильно свої завдання. Агентство домашнього персоналу Милий Дім здійснює професійний підбір кандидатів на вакансії няня, няня гувернантка та інших фахівців.

Наші новини

Іноді можна зустріти на дитячому майданчику дитини в супроводі няні, яка міцно тримає його за руку і дитина з заздрістю спостерігає за дітьми, катающимися на гойдалках, спускаються з гірок. Дитина змушений пересуватися зі швидкістю няні.

2017

Google Яндекс.Метрика